Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Verva 4 Fans 2016

Verva 4 Fans wkracza w nowy rok

Data publikacji: 2016-01-14

Pięć edycji, piętnaście eventów motoryzacyjnych, ponad 900 samochodów i blisko 4600 uczestników imprez. Tak wygląda podsumowanie organizowanego przez PKN ORLEN projektu VERVA 4 Fans w 2015 roku. To jednak nie koniec.

To jednak nie koniec - program dla organizatorów amatorskich eventów motoryzacyjnych trwa nadal.

Ideą programu VERVA 4 Fans jest wspieranie miłośników motoryzacji organizujących zloty ulubionej marki, konkursy jazdy samochodowej, pokazy driftingu, wystawy zabytkowych aut czy inne eventy skierowane do fanów czterech kółek. Zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu można przesyłać do końca lutego 2016 roku za pomocą formularza znajdującego się na stronie 4fans.verva.pl. Jurorzy ponownie wybiorą trzy eventy i nagrodzą je wsparciem w wysokości 5 tys., 3 tys. i 1 tys. zł.

Od początku istnienia konkursu VERVA 4 Fans udzieliliśmy wsparcia finansowego kilkunastu eventom motoryzacyjnym na łączną kwotę 45 tysięcy złotych. Na tym jednak nie poprzestajemy. Liczymy, że kolejne edycje projektu zaowocują jeszcze większa ilością zgłoszeń, a tym samym większą liczbą interesujących eventów motoryzacyjnych w całej Polsce. Na to liczymy najbardziej - powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Zasady konkursu dostępne są na stronie 4fans.verva.pl/Regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage'u www.facebook.com/VERVAORLEN.

Więcej informacji na temat VERVA 4 Fans można również uzyskać pod adresem konkurs@verva.pl

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska