Ogłoszenia sprzedaż samochodu
oklejanie-aut

Jak zmienić oblicze auta?

Data publikacji: 2013-02-12

Co zrobić gdy kolejne auto zbytnio się nam upatrzyło? Czy oznacza to jego wymianę na inny model, a może zmienić jego wygląd?

Najlepszym sposobem na całkowitą zmianę wizerunku samochodu jest zmiana jego koloru. Niestety niewielu decyduje się na pomalowanie całego auta, po pierwsze wiąże się to z dużymi kosztami, a po drugie taka zmiana jest nieodwracalna.

Ciekawym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest coraz popularniejsze ostatnio oklejenie samochodu specjalną folią. Taką możliwość zaczyna oferować coraz więcej firm. Sceptycy pewnie powiedzą, że samochód po takiej metamorfozie będzie wyglądał tandetnie, a po pewnym czasie zaczną odpadać kawałki folii. Nic bardziej mylnego. Technika tak daleko poszła do przodu, że stosowane w tej chwili folie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Producenci folii zapewniają, że parametry techniczne ich produktów nie ulegną zmianie przez wiele lat, a kolor będzie intensywny przez cały okres użytkowania. W taki sposób można również uchronić lakier samochodowy przed szkodliwym działaniem środków chemicznych, takich jak sól posypywana zimą czy drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi po drobnych kamykach czy też delikatnych otarciach na parkingu. Również wizyta w myjni samochodowej czy postój w upalnym słońcu nie uszkodzą tak zebezpieczonego lakieru.

Oklejenie samochodu ma wyłącznie same plusy. Jest to zmiana odwracalna, w każdej chwili można usunąć folię i powrócić do fabrycznego lakieru, bądź zamienić ja na inną.

Koszt takiej operacji jest zdecydowanie niższy niż malowanie całego auta. Zwłaszcza niektóre samochody używane które z racji na idealny stan techniczny, wyposażenie bądź swoją wyjątkowość są niechętnie odsprzedawane, dzięki szybkiej zmianie koloru zyskają świeży i atrakcyjny wygląd, który całkowicie zmieni ich oblicze. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli luksusowych bądź drogich, sportowych aut, którzy szybko nudzą się swoimi nabytkami. Zamiast zmieniać samochód na inny mogą odmienić oblicze tego, który jest w ich posiadaniu. Dzięki niewielkim kosztom, jak również odwracalności całej operacji bez szkody dla lakieru, mogą oni użyć rzadko spotykanych, jaskrawych kolorów, które spowoduje, że ich samochody będą wyraźnie wyróżniały się na ulicy.

To idealna metoda dla osób lubiących się wyróżniać, którzy nieustannie potrzebują zmian. Należy tylko pamiętać, aby oddać auto do profesjonalnej i sprawdzonej firmy, która posiada odpowiednie doświadczenie i może pochwalić się zrealizowanymi projektami.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

Redakcja napisał(a) dnia: 2013-02-12

Zapraszamy firmy zajmujące się tego typu działalnością do reklamowania się :)
reklam@jazdamiejska.pl. Czekamy.

Damian napisał(a) dnia: 2013-02-12

zabrakło tylko nazw przykładowych firm wykonujących takową usługę :)

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
technika Brak artykułów
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska