Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Przegląd auta Co możemy zrobić sami Adam Klimek radzi

Przegląd auta. Co możemy zrobić sami?

Data publikacji: 2016-08-03

Wypowiedź: Adam Klimek, najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce, prowadzący program "Samochód marzeń - kup i zrób", Team TOTAL.

Wraz z rozwojem technologii i elektroniki, wiele osób samemu próbuje ulepszyć swój samochód jednak w rezultacie często kończy się to jego uszkodzeniem.

-Wiele programów i urządzeń, które próbują się łączyć z naszym samochodem, to są rzeczy nielegalne i jest w nich dużo błędów. Znam przypadki wykasowania sterownika lub uszkodzenia sterownika przez podanie napięcia na niewłaściwy pin, więc to odradzam - mówi newsrm.tv Adam Klimek, prowadzący program "Samochód marzeń - kup i zrób".

Istnieje jednak dużo innych czynności, które spokojnie możemy zrobić sami, nie ryzykując uszkodzenia samochodu, jak np. wymiana filtrów powietrza, filtrów kabiny czy wymiana oleju silnikowego.

- Nowe samochody lubią olej, proponuję wymieniać go częściej niż wynika to z instrukcji obsługi, szczególnie w sytuacji gdy jeździmy po mieście to służy naszemu samochodowi - mówi Adam Klimek.

Jeśli chodzi o poważniejsze naprawy, dobrze jest mieć zaufanego fachowca, któremu powinniśmy zgłaszać każdą zaobserwowaną usterkę, nawet gdy wydaje nam się drobiazgiem.

- Jeżeli przeoczymy małe symptomy, to potem się okazuje, że mamy duże problemy, w tym finansowe - dodaje Adam Klimek.

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
technika Brak artykułów
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska