Ogłoszenia sprzedaż samochodu
wymiana-opon

Na wymianę opon umów się przez Internet

Data publikacji: 2012-11-03

Pomimo niskich temperatur, najbliższe tygodnie będą dla warsztatów oponiarskich wyjątkowo gorące. Jak umówić się na wymianę opon zaledwie w kilkadziesiąt sekund i ominąć sezonowe kolejki w warsztatach?

Tylko co czwarty polski kierowca wie, kiedy należy zmienić opony na zimowe - wynika z badania TNS Polska na zlecenie firmy Michelin. O konieczności sezonowej wymiany opon zawsze przypominamy sobie zbyt późno. W konsekwencji opony zimowe zakładamy już po pierwszych przymrozkach i opadach śniegu. Dopiero wtedy kierowcy zaczynają obdzwaniać pobliskie warsztaty samochodowe w poszukiwaniu wolnych miejsc na wymianę opon. Na to z reguły tracimy mnóstwo czasu - wyszukanie warsztatu znajdującego się w pobliżu, dodzwonienie się i trafienie akurat w wolny termin może być bardzo czasochłonne.

- Polscy kierowcy proces wymiany opon odkładają na ostatnią chwilę. W konsekwencji warsztaty oponiarskie przeżywają jesienią prawdziwe oblężenie, a kierowcy mają problem z umówieniem dogodnego dla siebie terminu wymiany. Postanowiliśmy ułatwić ten proces, tworząc internetowy system rejestracji dla kierowców - mówi Andrzej Skowron właściciel serwisu wymianaopon.pl.

Serwis wymianaopon.pl umożliwia szybkie zapisanie się wymianę opon w wybranym przez siebie warsztacie. Wystarczy wybrać miasto, określić typ pojazdu i wybrać najbardziej dogodny dla nas termin. System zaproponuje kilka warsztatów znajdujących się w pobliżu wyznaczonej lokalizacji. Cały proces rejestracji trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund i jest darmowy - zarówno dla klientów, jak i właścicieli warsztatów.

Obecnie w sieci funkcjonuje ponad 300 warsztatów, głównie w największych polskich miastach. Firma planuje jednak stały rozwój, nawiazując współpracę z kolejnymi warsztatami.

- Chcemy, aby nasz system był swego rodzaju kalendarzem rezerwacji usługi wymiany opon, do którego będą trafiały również rezerwacje umawiane telefonicznie lub bezpośrednio w warsztacie. Dzięki temu cały plan pracy warsztatu będzie dostępny online - przekonuje Andrzej Skowron. - Liczymy zarówno na klientów indywidualnych, jak i flotowych - dodaje.

Strona umożliwia również porównanie cenników warsztatów i skorzystanie z oferty najbardziej atrakcyjnej cenowo.

Strona internetowa została dostosowana również do urządzeń mobilnych. Dzięki temu umówienie się na wymianę opon będzie możliwe za pośrednictwem praktycznie każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

dzwonko napisał(a) dnia: 2012-12-13

skorzystałem i polecam, rzeczywiście można umówić się na konkretną godzinę i dzięki temu zaoszczędza się czas no i nie trzeba sterczeć w kolejce jak głupek.

Piotrek napisał(a) dnia: 2012-12-07

Ja również zapisałem się na wymianę opon przez internet i z pewnością będę robił już tak przy każdej wymianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędza się naprawdę sporą ilość czasu.

Weronika napisał(a) dnia: 2012-12-05

Ja dopiero zamierzam skorzystać, ale co prawda to prawda - pomysł rewelacyjny!

yankom napisał(a) dnia: 2012-11-28

Bardzo dobry pomysł z zapisaniem się na wymianę opon przez internet, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy każdy ma do niego dostęp.

jaro79 napisał(a) dnia: 2012-11-26

bardzo fajny pomysł. ja już skorzystałem :) akurat mi się udało, bo jak spadł pierwszy śnieg to kolejki były takie, że trudno sobie coś takiego wyobrazić.

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
technika Brak artykułów
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska