Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Zdaj egzamin na prawo jazdy

Cała Polska zdaje na prawo jazdy

Data publikacji: 2015-09-22

Egzamin na prawo jazdy zdawałeś lata temu, wydaje Ci się, że jesteś mistrzem kierownicy? Masz za sobą kilkanaście lat jazdy i tysiące pokonanych kilometrów? Weź udział w ogólnopolskiej akcji Motointegratora.

Cała Polska zdaje test na prawo jazdy jeszcze raz! Sprawdź się w ogólnopolskiej akcji Motointegratora

Egzamin na prawo jazdy zdawałeś wczoraj, lata temu, a może dopiero masz to w planach? Wydaje Ci się, że jesteś mistrzem kierownicy? Masz za sobą kilka albo kilkanaście lat jazdy, tysiące pokonanych kilometrów, a o przepisach wiesz absolutnie wszystko? Weź udział w ogólnopolskiej akcji Motointegratora, zweryfikuj swoją wiedzę i sprawdź, czy dziś egzamin zdałbyś bez problemu.

W 2015 roku zmieniły się zasady egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nowy formuła okazała się dużo trudniejsza dla przyszłych kierowców. Mimo że od czasu jego wprowadzenia minęło już ponad pół roku, średnia zdawalność tylko teoretycznego egzaminu w Warszawie w sierpniu wyniosła zaledwie 44%1.

Ile osób podchodzących do tekstu jeszcze raz, zaliczyłoby go z pozytywnym wynikiem? Motointegrator organizuje ogólnopolską akcję i sprawdza, jak doświadczeni kierowcy poradzą sobie z egzaminem dziś.

7 zakrętów w drodze do sukcesu

Jak możesz wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na stronę Motointegratora i wypełnić krótki, 5-minutowy test składający się z 7 pytań. Pytania przypominają te, z którymi każdy kursant spotyka się na egzaminie teoretycznym. Akcja potrwa przez 3 tygodnie, a wyniki ogólnopolskiego testu zostaną ogłoszone na stronie organizatora. Czy Polacy poradzą sobie w teorii tak samo, jak w praktyce?

Test znajdziesz na stronie www.motointegrator.pl/poradnik/prawojazdy/

Szerokiej drogi!

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
technika Brak artykułów
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska