JazdaMiejska.pl | moto magazyn
4 Rajdowy Ustroń z Kajetanem Kajetanowiczem

Rajdowy Ustroń już w niedzielę

Data publikacji: 2019-08-27

4. Rajdowy Ustroń z LOTOS Rally Team zbliża się wielkimi krokami. Już 1 września na Rynku w Ustroniu będzie można z bliska poczuć klimat rodem z Rajdowych Mistrzostw Świata. To pozycja obowiązkowa dla fanów rajdów i ich rodzin!

Organizatorzy jak co roku przygotowali dla kibiców wiele atrakcji. Sportowe emocje będziemy przeżywać podczas 2. Rajdowego Kryterium o Puchar Kajetana Kajetanowicza. Nie zabraknie też przejazdów pokazowych ze znanymi kierowcami rajdowymi. Prosto z Rajdu Niemiec do Ustronia powróci zespół LOTOS Rally Team na czele z Kajetanem Kajetanowiczem. W strefie zespołu będzie można podziwiać rajdową Subaru Imprezę, spróbować swoich sił w treningu Kajetana razem z jego trenerem oraz wymienić koło w rajdowym Subaru przygotowanym specjalnie na tę okazję. Będą także rozmowy o bezpieczeństwie na drogach - również z najmłodszymi. Specjalnie dla nich powstanie Akademia Młodego Rajdowca. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w kursie na prawo jazdy, poznać podstawy pierwszej pomocy, nauczyć się znaków drogowych w trakcie warsztatów plastycznych oraz wspólnie stworzyć wyścigowe graffiti. Każdy chętny będzie mógł się poczuć jak rajdowiec podczas wyścigów na torach ze sterowanymi samochodzikami. Dodatkowo zostaną zorganizowane rajdowe zmagania dziecka z rodzicem, które wzmocnią więzi rodzinne. Mały czy duży, każdy znajdzie coś dla siebie!

- Bardzo się cieszę, że już czwarty raz możemy zorganizować prawdziwe rajdowe święto w moim rodzinnym Ustroniu. To tutaj narodziła się moja wielka pasja do rajdów. Mam nadzieję, że dzięki tej imprezie również inni rozkochają się w tym sporcie. Organizatorzy wkładają mnóstwo serca i wysiłku w to wydarzenie i dzięki temu panuje tu zawsze fantastyczna atmosfera. Wierze, że po niemieckiej rundzie WRC, będę mógł się spotkać także z kibicami, porozmawiać z nimi i podziękować za wsparcie. Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia w Ustroniu! - powiedział trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz.

Rajdowy Ustroń rozpocznie się 1 września. Od godziny 12.00 przewidziano liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia. Przejazdy w ramach Kryterium Kajetana Kajetanowicza odbędą się już od godziny 13.00. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na: https://ustron.pl/p/4_rajdowy_ustron.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska