JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W najbliższy weekend Bydgoszcz będzie gospodarzem wystawy samochodów tuningowanych i sportowych.

Będzie tuning, będzie show

Data publikacji: 2011-09-08

Już po raz ósmy Bydgoszcz stanie się stolicą najgłośniejszych, najmocniejszych i najbardziej udziwnionych samochodów oraz motocykli w Polsce. Tegoroczna edycja Wystawy Samochodów Tuningowanych i Sportowych rozpocznie się w sobotę.

Hala bydgoskiej "Łuczniczki" ponownie zamieni się w pole walki Północ-Południe. Na parkiecie pojawią się profesjonalnie przerobione maszyny gotowe zgarnąć najwyższe trofea. W "geograficznej" wojnie zmierzą się tylko najlepsi, a zwycięzca wojny będzie mógł z dumą nazywać się najlepiej zmodyfikowanym samochodem w Polsce.

Do rywalizacji na STS Tuning Show przystąpią również specjaliści od systemów car-audio. Podczas dwudniowej imprezy odbędzie się finał mistrzostw Polski w nagłośnieniu samochodów organizowany wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem EASCA Poland.

Organizatorzy bydgoskiej wystawy zaplanowali również własny konkurs - "Auto wystawy STS Tuning Show". Do rywalizacji przystąpić mogą pojazdy prywatnych właścicieli jak również auta przygotowane przez profesjonalne kluby. Do zgarnięcia będą aż trzy nagrody pieniężne oraz puchary.

W tym roku na STS Tuning Show będzie także można zobaczyć motocykle daleko odbiegające od swoich oryginalnych wersji. W Bydgoszczy pojawią się właściciele blaszanych rumaków ze sceny CUSTOM oraz motocykle sportowe. Swój udział zapowiedzieli także właściciele samochodów rajdowych i wyścigowych. W Bydgoszczy pokaże się też dość liczna reprezentacja z Torunia, głównie z modelami ze stajni Volkswagena, które można już było oglądać na MotoPark podczas otwarcia sezonu "VAG się kręci". 

ZOBACZ FOTORELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI STS TUNING SHOW

Wioska może odejść w zapomnienie
Sex, alkohol i samochody

Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie oczywiście konkursów i zabaw dla publiczności. Swoje umiejętności ponownie zaprezentują barmanii, specjaliści od moto-airbrush czy tatoo-painting. Będą także wystawcy z ofertą akcesorii tuningowych, systemów car-audio i bogatą kolekcją felg aluminiowych.

A to wszystko otaczać będą jak zwykle piękne i równie wyjątkowe hostessy...

HARMONOGRAM STS TUNING SHOW BYDGOSZCZ 2011
10 - 11. września

Miejsce: hala sportowa "Łuczniczka", Bydgoszcz, ul. Toruńska 59

sobota - 10. września
10.00 - Otwarcie pierwszego dnia wystawy dla publiczności
10.00 – Zapisy do wszystkich konkurencji– DB WAR, WAR GAMES i RIDERS WOJNA PÓŁNOC-POŁUDNIE
ok. 10.00 – Równoległe rozpoczęcie ocen we wszystkich kategoriach "SQL" - teren zewnętrzny przy hali od strony Tesco
10.00-18.00 – Konkurs AUTO WYSTAWY STS TUNING-SHOW 2011
11.00 – Start WAR GAMES – część I - prezentacje samochodów
13.00 – Konkursy z nagrodami sponsorów
14.00 – WAR GAMES – część II
16.00 – Konkursy z nagrodami sponsorów
ok. 18.00 – Zakończenie ocen w kategoriach "SQL"
18.00 - Zakończenie pierwszego dnia wystawy

niedziela - 11. września
10.00 - Otwarcie wystawy dla publiczności
10.00-10.45 - Rejestracja wszystkich zakwalifikowanych zawodników "dBL" i "dB Race" w Biurze Zawodów EASCA na terenie imprezy
10.00-12.00 – Finał Konkursu AUTO-WYSTAWY STS TUNING-SHOW 2011
11.00 – Start ocen sędziowskich Riders Wojna Północ-Południe
ok. 11.00 - Rozpoczęcie weryfikacji zgodności zamontowanego sprzętu audio w samochodach zawodników (w pierwszej kolejności "dBL")
11.30 – Start Konkursu DB WAR – część I
ok. 12.00 - Rozpoczęcie pomiarów w kategoriach "dBL" - po 2 serie pomiarów, wygrywa najwyższy wynik z dowolnych serii pomiarów
13.00 – Konkursy z nagrodami sponsorów
ok. 13.30 - Rozpoczęcie pomiarów w kategoriach "dB Race" - pomiary w parach według systemu pucharowego (eliminacje, półfinał, finał)
14.00 – Wręczenie nagród w Konkursie AUTO WYSTAWY STS TUNING-SHOW'2011
14.15 – Konkurs DB WAR - część II
16.30 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Riders Wojna Północ-Południe, DB War i War Games
17.00-17.30 - Ogłoszenie wyników "SQL", "dBL", "dB Race", "NBTL" (Finał Mistrzostw Polski EASCA 2011 – Zawody Car Audio) – czas uzależniony od ilości startujących zawodników w kategoriach "dBL" i "dB Race"
18.00 - Zakończenie wystawy

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA