JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Auchan Cup druga edycja wyścigów na symulatorach zakończona.

Rajdowcy na symulatorach

Data publikacji: 2011-04-11

Zakończyła się II edycja zawodów z cyklu Auchan Cup 2011. W bydgoskiej Galerii zawodnicy rywalizowali na komputerowych odcinkach specjalnych Rajdu Wielkiej Brytanii oraz za kierownicą bolidu F1 na torze w Malezji.

Dziesiątego kwietnia zakończyła się druga seria zawodów Auchan Cup. Tym razem zawodnicy mogli spróbować swoich sił w szutrowym Rajdzie Anglii (WRC) oraz w GP Malezji (F1). Za sterami komputerowych konsoli siadali zarówno amatorzy jak i zaawansowani gracze.

Najwięcej emocji dostarczyła rywalizacja speców od komputerowych gier. Walka o pierwsze trzy miejsca w generalce toczyła się do ostatniego metra oesu. W obydwóch klasach czołowe miejsca różniły się nie wiele. W klasie WRC do samego końca walczył Rafał (1:23,12), który swoje pierwsze miejsce musiał niestety oddać Filipowi (1:23,00). Trzecie miejsce w klasie WRC przypadło Tomaszowi, który wykręcił czas 1:25,98.

W GP Malezji (F1) zwyciężył Michał ze znakomitym czasem 1:36,874. Michał przychodzi pograć razem z synem, a AuchanCup zapewnia im wspaniałą rozrywkę. Drugie miejsce przypadło Andrzejowi (1:37,512), zaś trzecie Sebastianowi z czasem (1:38,154). Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone wspaniałymi nagrodami od Liqui Moly oraz sklepu Auchan.

Już w ten weekend rusza kolejna edycja! Od piątku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 20:00 zapraszamy wszystkich, którzy chcą walczyć o dobre czasy, ciekawe nagrody i dobrze się zabawić.

Fotorelacje z rozdania nagród można obejrzeć: na stronie: Auchan CUP foto 

Pełna klasyfikacja kierowców dostępna na stronie głównej pod zakładką: LIGA WRC oraz LIGA F1.

Autor: Adam Janicki

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska