JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Auto Moto Arena startuje już w piątek

Auto Moto Arena startuje już w piątek

Data publikacji: 2014-02-13

Targi motoryzacyjne Auto Moto Arena otworzą sezon imprez targowych w Arenie Ostróda już w najbliższy piątek. Zwiedzający zobaczą najnowsze propozycje dealerów samochodów, motocykli, a także oferty firm oferujących usługi w branży motoryzacyjnej.

Targi trwać będą od piątku do niedzieli. Pierwszego dnia wstęp dla wszystkich jest bezpłatny.

Dla zwiedzających wydarzenie będzie szansą na zapoznanie się z najnowszymi trendami w motoryzacji. Dla przedstawicieli branży Auto Moto Arena to przede wszystkim okazja do spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami oraz liderami rynku motoryzacyjnego w Polsce.
Na trzy dni w Arenie zaparkują auta takich marek jak m.in.: Toyota, Lexus, Mazda, Seat, BMW, Hyundai, Isuzu, Honda, Citroen, Ford, Kia, Subaru, Skoda, Suzuki. Oko cieszyć będą także luksusowe samochody z Salonu Prestige z Sopotu, w którym na co dzień kupić można auta wszystkich ekskluzywnych światowych marek. Nie zabraknie także motocykli marek: Harley Davidson, Hyosung i Romet.

Poza najnowszymi modelami znanych na świecie marek, podczas Auto Moto Arena, zostaną zaprezentowane także ciekawe usługi  dedykowane branży, np. wycena wartości pojazdów, najnowsze trendy w transporcie kosztowności, pieniędzy i dokumentów.

Na terenie Areny Ostróda staną demo cary firmy BUD WIL, Sony i Playstation oraz multimedialna przyczepa i stanowiska Sony Playstation, gdzie będzie można bezpłatnie wziąć udział w wirtualnych wyścigach samochodowych.

- Dla tych, których zachwyci dźwięk wydobywający się z demo carów przygotowane będzie stoisko Sony car audio, gdzie będzie można nabyć w specjalnie przygotowanych cenach sprzęt do swojego samochodu - mówi Adrian Kwiatkowski, Manager Projektu.

W strefie bezpiecznego poruszania się na drodze, przygotowanej przez Komendę Powiatowa Policji w Ostródzie, w symulatorze będzie można przeżyć dreszczyk emocji i przekonać się jak czuje się człowiek podczas dachowania. Natomiast dzięki alkogoglom będzie można zobaczyć jak zmienia się percepcja pod wpływem alkoholu.

W programie targów zaplanowano także kilka konkursów. Jeden z nich przygotowała firma Harley Davidson Zdanowicz z Gdańska.

- Każdy, kto do specjalnie oznaczonej skrzynki wrzuci wizytówkę (podczas dnia branżowego) lub wypełniony druczek ze swoimi danymi będzie miał możliwość bezpłatnego wypożyczenia motoru Harley Davidson na weekend - mówi Przemysław Korzeniowski, Specjalista ds. Marketingu i PR. - Losowanie nagród odbędzie się w sobotę i niedzielę w godz. 15.

Wielkie emocje w małej skali

Rzutem na taśmę sobotni program Auto Moto Arena uzupełnią rajdowe modele RC. Do Ostródy przyjedzie zespół Subaru Poland RC Team, który udostępni uczestnikom swoje elektryczne maszyny w skali 1:10 oraz zorganizuje dla nich mini-rajd. Dla trzech najlepszych kierowców czekają nagrody-niespodzianki. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy dobry humor i niewielki budżet na wpisowe. Zawodnicy będą mieli do pokonania 4 okrążenia specjalnej trasy. Wcześniej jednak odbędą krótki trening za kierownicą rajdówki RC. Chętnych zapraszamy w sobotę od 10:00 do 18:00.

Na targi zapraszamy w dniach 14-16 lutego (14-15.02 w godz. 10-18, 16.02 w godz. 10-17). Wstęp na pierwszy dzień jest bezpłatny. W sobotę i niedzielę cena pojedynczego biletu wynosi 10 zł, a biletu rodzinnego jednodniowego 2+1 (dzieci do lat 16) - 15 zł. Bilety do nabycia w rejestracji. Zapraszamy do Areny Ostróda!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.automoto-arena.pl

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA