JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Od Ameryki aż po wioskę

Data publikacji: 2010-09-10

Na dwa dni z hali Łuczniczka znikną kosze i siatki. Zamiast nich pojawią się piękne hostessy w towarzystwie niezwykłych samochodów. Przed nami kolejna odsłona wystawy aut tuningowanych i sportowych - STS Tuning Show.

Już w najbliższy weekend do Bydgoszczy zjadą fani i właściciele niepowtarzalnych i wyjątkowych samochodów. Na parkiecie hali sportowej Łuczniczka podziwiać będziemy mogli ich fantazję wyrażoną w rzadko spotykanych kształtach i modyfikacjach swoich maszyn. Lśniące chromem klamki, 19-calowe falgi aluminiowe czy sportowe wydechy - to w tych dniach nikogo nie będzie dziwiło i zachwycało. Chcąc odwiedzić w weekend targi musimy przygotować się na dużo większe emocje i porażające wyglądem "fury". Podczas wystawy zaprezentują się kilkumetrowe limuzyny zza oceanu, jak również popularne volkswageny czy audi tuningowane w przydomowych garażach. W trakcie STS Tuning Show odbędzie się finał Mistrzostw Polski Car-Audio, oraz kolejna bitwa Północ-Południe mająca wyłonić najlepiej stuningowane auto targów.

Podczas targów fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą firm profesjonalnie zajmujących sie tuningiem czy nagłośnieniem. Nie zabraknie również prezentacji samochodów rajdowych i wyścigowych, przygotowanej przez Automobilklub Bydgoski. W tym roku pojawią się także stuningowane motocykle ze sceny CUSTOM oraz motocykle sportowe.

Organizatorzy targów planują wiele atrakcji dla publiczności, m.in.: konkursy z nagrodami, pokazy barmańskie czy motor-airbrush. Grupa Ratownictwa PCK w Bydgoszczy zorganizuje pokazy pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego, naukę pierwszej pomocy na fantomach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wystawie w Bydgoszczy w dniach 11-12 września br. w godz. 10.00-18.00 w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Więcej informacji na stronie http://www.ctpik.com.pl/

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA