JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Fan Zone podczas finału SGP w Toruniu

Żużlowy finał w Toruniu

Data publikacji: 2022-09-29

W najbliższy piątek i sobotę na Motoarenie im. Mariana Rosego odbędą się wielkie finały tegorocznych cykli Speedway Grand Prix. Czeka nas wielkie święto żużla w Toruniu.

Organizatorzy tych imprez przygotowali dla kibiców dodatkowe atrakcje. Największą z nich będzie Miasteczko Kibica, które zostanie otwarte w sobotę (1 października) o godz. 14:00.

Miasteczko zostanie zbudowane na parkingu pomiędzy Motoareną, a torem kartingowym Awix Arena i będzie miejscem, w którym kibice poczują żużlowe emocje jeszcze przed ich wieczornym rozpoczęciem. To właśnie w tym miejscu odbędzie się sesja autografowa z udziałem wszystkich uczestników Speedway Grand Prix (o godz. 16:30), to również tutaj będzie można wziąć udział w grach i konkursach (godz. 17:35), w których do wygrania będą żużlowe gadżety.

O godzinie 16:00, w strefie Monstera, odbędzie się spotkanie z zawodnikami sponsorowanymi przez tę markę, a także z pięknymi Monster Girls.

Atrakcji będzie oczywiście znacznie więcej. Wystarczy wspomnieć o wystawach trofeum głównego SGP oraz zabytkowych motocykli żużlowych, a także możliwości robienia zdjęć siedząc na teraźniejszych motocyklach (w Fan Zone będą takie dwa). Również najmłodsi fani znajdą w Miasteczku Kibica coś dla siebie, gdyż organizatorzy przygotowali jedną ze stref specjalnie z myślą o nich.

Fan Zone aktywny będzie w sobotę, w godzinach 14:00 - 18:30 i nie zabraknie w nim strefy cateringowej oraz pokazów w strefach sponsorów. Dla osób spragnionych rywalizacji organizatorzy przygotowali możliwość ścigania się po "minitorze żużlowym" zdalnie sterowanymi autami.

Harmonogram Fan Zone Speedway Grand Prix:

14:00 - otwarcie Miasteczka Kibica (plac pomiędzy Motareną i Awix Areną)

14:00 - 19:15
- wystawa zabytkowych motocykli żużlowych
- strefa cateringowa
- możliwość robienia zdjęć na teraźniejszych motocyklach żużlowych
- atrakcje dla dzieci
- sklep z gadżetami SGP
- aktywacje w strefie Monstera
- aktywacje w strefie sponorów SGP
- zdalnie sterowane auta

14:00 - 18:00
- wystawa trofeum głównego SGP

16:00 - 16:25
Monster Energy Rig Riot (na scenie Monstera)

16:30 - 17:00
Sesja autografowa z udziałem wszystkich zawodników SGP

17:35 - 18:00
Gry i zabawy z nagrodami (na telebimie ustawionym w Miasteczku Kibica)

18:30 - zakończenie Miasteczka Kibica

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA