JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Off-Road Drive Rajd Bezdroży trafia do prawdziwych specjalistów i fanów rajdów terenowych.

Wiemy, kto dostanie off-roadowe gry

Data publikacji: 2011-10-02

Najnowsza gra "Off-road Drive. Rajdy Bezdroży" trafia do trzech naszych Czytelników, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na konkursowe pytania. Do grona zwycięzców trafiła również jedna reprezentantka płci pięknej. Gratulujemy!

Pytania w konkursie, w którym do wygrania były trzy zestawy najnowszego symulatora rajdowego "Off-road Drive", ponownie okazały się zbyt proste. Większość Czytelników i sympatyków sportów motorowych, dla których nie istnieją drogi, po których by nie przejechali, nie miała żadnego problemu ze wskazaniem prawidłowych odpowiedzi. Oczywiście "dakarową" bronią Krzysztofa Hołowczyca jest teraz BMW X3 CC, a nasz narodowy skoczek Adam Małysz "wskoczył" teraz do Porsche Cayenne (choć jak już wiadomo, na najtrudniejszym rajdzie świata ma się pokazać w Mitsubishi Pajero). Ostatnie pytanie także nie nastręczało trudności naszym Czytelnikom - wszyscy wskazali Subaru Forestera jako auto, w którym zastosowano symetryczny napęd 4x4.

Tym bardziej cieszymy się, że nagrody powędrują do prawdziwych specjalistów i fanów rajdów terenowych. Czekamy na Wasze opinie i wrażenia dotyczące najnowszej gry "Off-road Drive. Rajdy Bezdroży". Miłej zabawy!

Zwycięzcy konkursu
- Radosław Schenker
- Hanna Piecychna
- Maciej Rybczyński

Zwycięzców prosimy o przesłanie na skrzynkę: redakcja@jazdamiejska.pl swoich adresów zamieszkania, pod które wyślemy nagrody.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
OtoModel - ogłoszenia modeli RC, części Traxxas Arrma HPI i inne
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA