JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W salonie Toyoty w Toruniu odbędą się wyścigi zdalnie sterowanych Formuł 1.

Toyota wraca do F1

Data publikacji: 2012-04-18

Bolidy F1 ze stajni Toyota Panasonic Racing ponownie staną do walki na wyścigowym torze. Areną zmagań będzie... toruński salon Toyoty, gdzie zmniejszone do skali 1/14 rywalizować będą w Grand Prix Sprint. Przyjdź i stań do wyścigu.

Przy okazji premiery limitowanej serii Toyoty Sprint, toruński salon przygotował dla wszystkich fanów najbardziej elitarnego sportu motorowego, nie lada gratkę. Pomiędzy nowym modelami samochodów powstanie specjalny tor wyścigowy, na którym w najbliższą sobotę 21 kwietnia, ścigać się będą bolidy F1 Toyota Panasonic Racing. Każdy, kto tego dnia odwiedzi rodzinnie salon Toyoty przy ulicy M.Skłodowskiej-Curie 1-3 w Toruniu, będzie mógł wziąć udział w wyścigach elektrycznymi maszynami. Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez pomysłodawcę i gospodarza imprezy - firmę Bednarscy.

Zasady zabawy są niezwykle proste. Każdy uczestnik Grand Prix SPRINT otrzyma od organizatora profesjonalny model zdalnie sterowany F1. Do pokonania będą łącznie trzy okrażęnia. Pierwsze dwa odbędą się w ramach treningów, podczas których kierowcy poznają charakterystykę silnika, przyczepność opon oraz czułość układu kierowniczego i pedału gazu. Trzecie "kółko"  będzie już na poważnie, czyli z pomiarem czasu. W zawodach może wziąć udział każdy, kto ukończył 8 lat i przyjdzie do toruńskiego salonu Toyoty w towarzystwie rodziny i kibiców. Wiadomo przecież, że największą siłą dla zawodnika i kluczem do zwycięstwa są gorąco dopingujący fani. Nie może więc ich w tym dniu zabraknąć.

Na najlepszych zawodników sobotnich zawodów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca Grand prix Sprint wyjedzie na weekend najnowszym modelem Toyoty Yaris Sprint z pełnym bakiem paliwa. Pierwszy i drugi wicemistrz otrzymają gadżety z oryginalnej kolekcji Toyoty. Start zaplanowano na godzinę 9.00. Zawody potrwają do 15.00.

GRAND PRIX SPRINT

data: 21. kwietnia
miejsce: salon Toyoty w Toruniu, ul. M.Skłodowskiej-Curie 1-3
start: 9.00
meta: 15.00

Poznaj limitowaną serię Toyoty Sprint - kliknij

Wyścigi modeli RC

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA