JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Justyna Steczkowska z rąk Lonigna Bielaka otrzymała czarnego Peugeota RCZ.

Steczkowska pokochała... Peugeota RCZ

Data publikacji: 2012-03-29

Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Justyna Steczkowska, od wczoraj podróżuje czarnym Peugeotem RCZ z turbodoładowanym silnikiem i 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Piosenkarka odebrała auto w salonie Longina Bielaka, którego jest ambasadorką.

28 marca w salonie Peugeota należącym do Longina Bielaka, wielokrotnego Mistrza Polski w rajdach i wyścigach samochodowych, wręczono kluczyki do nowego Peugeot RCZ jednej z największych gwiazd polskiej piosenki - Justynie Steczkowskiej. W ceremonii wzięli udział zaproszeni goście, gospodarze salonu oraz główna bohaterka całego "zamieszania", zaś całość odbyła się w iście królewskim stylu.

Warto wspomnieć, że piosenkarka od października 2011 roku jest wizerunkowym partnerem firmy PEUGEOT Longin Bielak Sp. z o.o. W wielu domach i biurach znaleźć można kalendarz ze zdjęciami artystki w  towarzystwie Peugeota RCZ - najbardziej sportowego modelu francuskiego lwa. I właśnie takie auto Justyna Steczkowska otrzymała od Longina Bielaka. Czarny Peugeot RCZ będzie przemierzał z piosenkarką polskie i europejskie drogi. Wyposażony jest w benzynowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy 156 KM z turbosprężarką oraz automatyczną 6-przełożeniową skrzynię biegów. To samochód dbający o bezpieczeństwo - ABS, ESP, komplet poduszek bezpieczeństwa. O komfort Steczkowskiej zadbają automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, nawigacja satelitarna i wysokiej klasy system audio-video firmy JBL. We wnętrzu znajdziemy również skórzane i podgrzewane fotele (z elektryczną regulacją). Miłośników motoryzacji zainteresują zapewne dodatkowe dane technicznego modelu: masa własna 1297 kg, zużycie paliwa 7,3 l/100, prędkość maksymalna 212 km/h, przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 8,4 s.

Justyna Steczkowska zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 1992 roku. W 1994 po zwycięstwie w programie "Szansa na sukces", ową szansę wykorzystała odnosząc sukcesy na festiwalach w Opolu i Sopocie. Otrzymała rekordową liczbę pięciu Fryderyków w 1996 roku. Współpracowała m.in. z Grzegorzem Ciechowskim, Voo Voo i Braci Pospieszalskich, Pawłem Delągiem.

O tym, że jest obdarzoną fantastycznym głosem świetną piosenkarką nie trzeba nikogo przekonywać, ale Justyna Steczkowska jest także aktorką m.in. rola Teresy w filmie "Na koniec świata" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz, tancerką w programie "Taniec z gwiazdami", "Po prostu taniec", a także dziennikarką i fotografem (program "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" w Polsat Cafe).

Fascynują ją różne klimaty muzyczne - pop, utwory taneczne, jazz, etno-folk.. Aktualnie na polskim rynku ukazała się jej nowa płyta "XV".

Justyna Steczkowska ma także pewne związki z francuską sceną muzyczną. W 1997 roku wygrała bowiem konkurs Decouverte Est 97 zorganizowany przez Radio France International, w którym wzięło udział 142 artystów z 15 krajów. Następstwem tego zwycięstwa była promocja Justyny Steczkowskiej w Radiu RFI i stacji MCM.
Justyna Steczkowska jest także miłośniczką francuskich samochodów.

Firma PEUGEOT LONGIN BIELAK związana jest z marką Peugeot od ponad 36 lat, a z Łomiankami od 1999 roku, kiedy to przy ul. Kolejowej 132 powstał nowoczesny salon sprzedaży wraz z autoryzowaną stacją obsługi samochodów PEUGEOT. Prezes firmy Longin Bielak posiada 21 tytułów Mistrza Polski w sportach samochodowych i jest wzorem dla kolejnych pokoleń kierowców rajdowych, wśród których jest Jego syn - Paweł Bielak, pełniący w firmie rolę Wiceprezesa Zarządu.

Źródło (tekst, zdjęcia): inf.prasowa Longin Bielak Sp. z o.o.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA