JazdaMiejska.pl | moto magazyn
24 i 25 września w salonach Toyoty swój rynkowy debiut będzie miał najnowszy Yaris.

Toyota Yaris - premiera już w weekend

Data publikacji: 2011-09-24

Toyota zapowiada spore zmiany. Nowy Yaris nie ma być już samochodem tylko dla pań. Jest dłuższy, niższy i bardziej agresywny. W najbliższy weekend, 24 i 25 września zobaczymy go na własne oczy. Toyota zaprasza na Dni Otwarte.

Będzie czerwony dywan, hostessy i trochę słodyczy. Pojawią się również profesjonalne modele Formuły 1 ze stajni Toyota Panasonic Racing. Poprowadzić je będzie mógł każdy, i najmłodsi, i najstarsi. Uprzedzamy jednak, że jazda tymi zdalnie sterowanymi bolidami do łatwych nie należy, choć zabawa jest wyśmienita. Jednak ani nie czerwony dywan, ani bolidy F1 nie będą największą atrakcją nadchodzących Dni Otwartych w toruńskim salonie Toyoty. W roli gościa specjalnego wystąpi premierowy model w kolorze ognistej czerwieni - Toyota Yaris.

Miejski kompakt jest dla Toyoty bardzo ważnym modelem. Od chwili pojawienia się Yarisa na rynku, stał się on symbolem niezawodności, dobrej inwestycji i praktycznych rozwiązań. Do dzisiaj Yaris jest najchętniej kupowanym modelem, i to bez względu na rok produkcji. Jest praktyczny w mieście, przestronny dla rodziny i piękny dla kobiety. Kiedy w 1997 roku wchodził na polski rynek reklamowany był przez grupę uroczych "ufoludków". Dzisiaj jest taki sam - ciekawy, fascynujący i równie niewiarygody, jak istnienie bohaterów ze wspomnianej reklamy.

Nowy Yaris ma być jednak zupełnie inny. Jest dłuższy, co dziwne - niższy, i bardziej agresywny. W środku znowu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań, o których konkurencja jeszcze nie pomyślała. Wszystko wygląda więc na to, że Yaris ponownie zagra pierwsze skrzypce w klasie miejskich samochodów. I choć nie będzie już taki kobiecy, to z pewnością zawładnie wieloma sercami.

Nie wierzycie? To przyjdźcie w sobotę lub w niedzielę na premierę i sami oceńcie. Czekamy na Wasze opinie.

Dni Otwarte Toyoty Yaris

Toyota Bednarscy
Toruń, ul. M.Skłodowskiej-Curie 1-3, tel. 56/ 639 88 00

- sobota: 8.00 - 17.00
- niedziela: 10.00 - 15.00

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
aktualnosci AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska