Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center.

Upoluj sobie vana

Data publikacji: 2011-11-26

Prężni sprzedawcy aut dostawczych spod znaku trójramiennej gwiazdy zyskali status Mercedes-Benz Van Center. Do nowego programu przystąpiła większość dilerów MB w Polsce, w tym m.in. spółka Auto Frelik.

Odwiedziliśmy toruński salon Mercedesa, żeby przekonać się, co nowy pomysł daje klientom, zainteresowanym kupnem "dostawczaków".

- Program pozwala na jeszcze większą indywidualizację w obsłudze klienta zainteresowanego autami dostawczymi - podkreśla Jarosław Manelski, kierownik salonu sprzedaży należącego do spółki Auto Frelik.

Działalność Mercedes-Benz Van Center w Toruniu oficjalnie zainaugurowano 22. listopada. W największym skrócie jest to punkt specjalizujący się w sprzedaży samochodów użytkowych i dostawczych.

Co Van Center Auto Frelik może konkretnie zaoferować swoim klientom? Jak przekonują pracownicy toruńskiego salonu cały szereg korzyści.
- Choćby to, że nasi najwięksi klienci będą mogli zamawiać jedno auto testowe, stworzone jakby specjalnie na ich zamówienie, przygotowane pod specyfikę branży, w której działają - wyjaśnia Jarosław Manelski. - Wyobraź sobie, że masz więc dużą flotę aut dostawczych i przygotowujesz się do jej wymiany na nowe, lepsze modele. Zastanawiasz się, czy Mercedes spełni twoje oczekiwania? Przyjdź do naszego Van Center, zamów egzemplarz testowy, wypróbuj go w swojej firmie, a przekonasz się o tym!

W Mercedes-Benz Van Center Auto Frelik klient może skorzystać z porad specjalisty od aut dostawczych, który jest w stanie w fachowy sposób doradzić, jaki samochód najlepiej sprawdzi się w danej branży. Pracownik punktu przygotuje pod tym kątem specjalną ofertę. Korzyści z nowego programu jest jednak zdecydowanie więcej.

- Jesteśmy też w stanie zaproponować naszym klientom specjalne, bardzo atrakcyjne programy sprzedażowe zawierające między innymi wydłużone okresy gwarancji, czy opcje najmu pojazdu typu "Lease&Go!" - podkreślają specjaliści z toruńskiego salonu przy Szosie Chełmińskiej. - Jest to nowa, niezwykle korzystna forma leasingu. Tylko tankujesz i jeździsz, a my zajmiemy się resztą.

W Mercedes-Benz Van Center Auto Frelik aktualnie prowadzona jest akcja promocyjną pn. "Sezon na Vany". Przestronnego i niezawodnego (nr 1 w rankingu rzeczoznawców DEKRA w grupie samochodów użytkowych) Sprintera nabędziemy już od 75 900zł netto. Z kolei posiadaczem wszechstronnego i ekonomicznego Vito możemy stać się za zaledwie 66 900zł. Akcja potrwa do końca bieżącego roku. Specjaliści zachęcają jednak, żeby z decyzją o kupnie nie czekać na ostatnią chwilę. Sprzedawcy przekonują, że warto pospieszyć się i już teraz rozpocząć polowanie na ostatnie sztuki Sprintera i Vito. Przy zakupie pojazdu klienci mogą liczyć na bonusowe trofea, takie jak np.: pakiety dodatkowego wyposażenia, na których dzięki akcji kupujący może zaoszczędzić nawet do 9 tysięcy złotych, gratisową klimatyzację, dodatkowe ubezpieczenie AC, OC, NW, czteroletnią gwarancję na układ napędowy; kredyt 50/50, czy leasing 105 lub 108 procent.

Ponadto, w ofercie specjalnej w salonach Mercedesa cały czas jest dostępna jubileuszowa (z okazji 125-lecia marki), limitowana wersja komfortowego, sześcioosobowego Mercedesa Viano Ambiente 125. Kupując go teraz w promocyjnej ofercie dostaniemy aż 12 500 zł rabatu.

Kolejnym "dostawczakiem", który ma wodzić na pokuszenie klientów jest specjalną wersja Mercedesa Sprintera o nazwie Service Complete Edition. Limitowana wersja tego auta oznacza liczne korzyści, w tym m.in. to, że przez dwa lata od zakupu jedynym kosztem eksploatacji ponoszonym przez klienta ma być koszt zakupu paliwa! Przez cały ten okres wszystkie przeglądy, ewentualne naprawy i wymiany zużytych części dealer wykona na swój własny koszt. W cenie poniżej 100 tys. zł w Mercedes-Benz Van Center Auto Frelik zaoferowano nam Sprintera Service Complete Edition 313 CDI z niezwykle trwałym i ekonomicznym silnikiem oraz klimatyzacją, wzmocnionym zawieszeniem, a także autoalarmem.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Michał Jasiński Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 1 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 2 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 3 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 4 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 5 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 6 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 7 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 8 Diler Mercedes-Benz w Toruniu, firma Auto Frelik, dołączył do grona Mercedes-Benz Van Center. - 9

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA