JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Toruński tor rajdowy ocalony, nie będzie tutaj Galerii. Przynajmniej na razie...

Ale to były żarty...

Data publikacji: 2012-04-02

Pierwszy dzień kwietnia przyniósł w mediach sporo ciekawych i zaskakujących informacji. Pisano o tym, że Edyta Górniak zagra w filmie o Euro 2012 oraz o zakazie palenia tytoniu nawet w prywatnym domu. U nas również znalazło się kilka "kontrowersyjnych" materiałów.

Dzisiaj na łamach naszego portalu również pojawiło się kilka artykułów, które wzbudziły ogromne zainteresowanie naszych Czytelników. I nie był to test nowego samochodu, informacja o promocjach czy relacja z rajdu modeli RC. Uwagę internautów zwróciły teksty o zmianach w korzystaniu z komunikacji miejskiej ( "Zapnij pasy... w autobusie") oraz obowiązku jeżdżenia w nocy z zapaloną przednią lampką do czytania ("Włącz lampkę w nocy"). Choć niektórym przedstawione pomysły wydały się ciekawe i warte wykorzystania, to jednak większość naszych Czytelników nie dała się nabrać na primaaprilisowy żart.

Najwięcej emocji wzbudził artykuł o likwidacji toru rajdowego "Poligon" w Toruniu ("Poligon idzie do rozbiórki"). Lokalni kierowcy oraz fani amatorskiego motosportu zacięcie bronili słynnego obiektu przy ulicy Andersa. Fani JazdyMiejskiej na portalu Facebook dość szybko jednak odkryli 1. kwietniowy żart przygotowany przez naszą redakcję. Pod linkiem do artykułu szybko zaczęły pojawiać się zabawne komentarze i spekulacje. Jedni postulowali, aby powstało centrum handlowe na wzór Galerii Bałtyckiej, inni zastanawiali się, jak żółnierze będą teraz przejeżdżali przez Galerię udając się na ćwiczenia.

Ostatecznie wszystko się wyjaśniło, a powyższe trzy artykuły są oczywiście żartem primaaprilisowym. Panu Marcinowi zalecamy jednak jednodniowym urlop z powodu nawału śmiechu. Wszystkim dziękujemy za tak życzliwe komentarze i pozytywny odbiór naszych informacji. Za rok będzie trudniej :)

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA