JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Portal motoryzacyjny JazdaMiejska ma już 10 lat

Mamy już 10 lat!

Data publikacji: 2019-09-10

Dokładnie 09. września 2009 roku nasz portal, JazdaMiejska.pl, po raz pierwszy zaistniał w sieci. Mimo upływu lat nadal jesteśmy z Wami i zamierzamy pozostać na kolejne lata!

Na początku była pasja, która przerodziła się w pomysł. Idea powołania do życia pierwszego, regionalnego portalu motoryzacyjnego zrodziła się w głowie pasjonata mającego doświadczenia wyniesione zarówno z pracy w branży informatycznej, medialnej, jak i motoryzacyjnej - Michała Jasińskiego. Tuż po uruchomieniu serwisu dołączył do niego dziennikarz zajmujący się m.in. organizacją eventów oraz działający w klubach zrzeszających pasjonatów aut - Tomasz Niejadlik. Zespół szybko poszerzył się o kolejne osoby, a portal zrezygnował ze swojego pierwotnego, regionalnego charakteru i stał się medium bardziej ogólnym, skierowanym do fanów samochodów i motocykli także z innych zakątków kraju.

Rok później, w 2010 roku, postanowiliśmy zrobić kolejny duży krok. JazdaMiejska zadebiutowała w formie drukowanej jako bezpłatny kolorowy magazyn, który rozdawano na ulicach Torunia, a także rozprowadzono go w wybranych firmach z branży motoryzacyjnej. Był to niestety okres niezbyt sprzyjający dla wydawców czasopism, wręcz kryzysowy na rynku prasowym, stąd po pewnym czasie ponownie musieliśmy skupić się wyłącznie na działalności w Internecie.

JazdaMiejska.pl została zrodzona z pasji i dzięki tej pasji istniała. Kolejne osoby przewijające się przez nasz zespół redakcyjny i liczni współpracownicy dokładali swoje cegiełki do tego dzieła. Ten portal rósł, nabierał kolejnych treści dzięki wysiłkowi wielu ludzi, w których żyłach płynęła benzyna i którym bynajmniej nie brakowało oleju w głowie. Z reguły jedynym wynagrodzeniem dla tych wszystkich pasjonatów była możliwość opublikowania u nas tworzonych przez nich treści, słowa podziękowania ze strony wydawcy i docenienie ze strony Czytelników. Także dla samych twórców serwis nigdy nie stał się sposobem na wzbogacenie się. Mimo tego i szeregu innych, nie zawsze sprzyjających okoliczności, związanych choćby z szeregiem obowiązków zawodowych i rodzinnych po stronie głównych autorów portalu, JazdaMiejska.pl przetrwała i nadal na naszych stronach będziecie mogli szukać kolejnych newsów z rynku motoryzacyjnego, świata motorsportu, ciekawostek z branży i wielu, wielu innych informacji. Cechą wyróżniającą JazdęMiejską spośród licznych portali i wortali motoryzacyjnych jest niewątpliwe duża ilość treści poświęconych zdalnie sterowanym modelom RC (z ang. radio control).

Bardzo trudno byłoby wymienić wszystkich tych, którzy włożyli swój społeczny wkład w działalność naszego portalu. Ta lista byłaby bardzo, bardzo długa. W tym miejscu pragniemy jednak im wszystkim ogromnie podziękować. Pamiętamy o Was i będziemy pamiętali!

Serdecznie DZIĘKUJEMY też wszystkim naszym dotychczasowym Reklamodawcom, Partnerom, licznym Stowarzyszeniom, z którymi przez lata przyszło nam współpracować i rzecz jasna Czytelnikom, których przez tę całą dekadę zagościło na naszych stronach w sumie wiele tysięcy, co niezbicie pokazują statystyki wyświetleń strony i poszczególnych artykułów.

To pierwsze nasze 10-lecie i mamy nadzieję, że nieostatnie. Zamierzamy dalej publikować interesujące Was treści. A więc zapraszamy do dalszej lektury, bądźcie z nami!

Redakcja portalu JazdaMiejska.pl

Autor: Tomasz Niejadlik

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA