JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Rajdowa sobota na dachu Galerii

Rajdowa sobota na dachu Galerii Łódzkiej

Data publikacji: 2014-07-30

Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia, pod gołym niebem, w Central Parku na dachu Galerii Łódzkiej, odbędzie się event pod hasłem "Rajdowa sobota", który przybliży klientom Galerii Łódzkiej emocje panujące na torach wyścigowych.

Poczuć adrenalinę za kierownicą wyścigowego auta, sprawdzić swój refleks i zmierzyć się z czasem, to marzenie nie tylko małych chłopców, ale i dojrzałych mężczyzn. Potwierdzeniem wyjątkowości tej dyscypliny są tacy sportowcy jak Adam Małysz czy Jerzy Dudek, dla których wyścigi stały się drugą życiową pasją. Galeria Łódzka postanowiła wciągnąć łodzian w świat rywalizacji na wysokich obrotach, w bezpiecznej, bo wirtualnej odsłonie. 

Atrakcji dla fanów czterech kółek, zarówno tych młodszych jak i starszych, nie zabraknie. Dla pasjonatów sportów motorowych przygotowano mini-odcinek specjalny, na którym rywalizować będą kierowcy za sterami elektrycznej rajdówki w skali 1:10. Pod okiem Subaru Poland RC Team, każdy będzie mógł zgłębić tajniki sportowej jazdy zdalnie sterowaną maszyną. Najszybsi kierowcy otrzymają unikatowe modele przygotowane specjalnie na "Rajdową sobotę w Galerii Łódzkiej". Toruńsko-krakowski zespół przywiezie również swoją kolekcję rajdowych replik, z autografami takich mistrzów jak Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj czy Wojtek Chuchała. Samochodowi maniacy będą mogli spróbować swoich sił także na symulatorach jazdy z panoramicznym obrazem. Na mistrzów kierownicy czekać będzie m.in. jedyny w Polsce symulator WRC dla dwóch osób oraz puchary i motoryzacyjne upominki.

Wydarzeniu przyświeca aspekt nie tylko rozrywkowy, ale również edukacyjny. Symulator dachowania pozwoli na bezpieczne znalezienie się w ekstremalnej sytuacji oraz udowodni, że pasy bezpieczeństwa są najlepszym przyjacielem każdego świadomego kierowcy.

- Kochamy zdrową, sportową rywalizację. Tym razem klienci Galerii Łódzkiej będą mogli sprawdzić się w ekstremalnych wyścigach samochodowych. Przygotowaliśmy atrakcje dla dużych i małych klientów centrum, a każda z nich gwarantuje zabawę godną kierowcy Formuły 1 - zachęca dyrektor Galerii Łódzkiej Pani Beata Stefańska.

Do nabrania rozpędu z Galerią Łódzką zachęcamy już 2 sierpnia, od godziny 13.00 w Central Parku. Symulatory, auta zdalnie sterowane, zmiana koła na czas, czy dachowanie na dachu Galerii Łódzkiej to unikatowe i niezapomniane doświadczenia.

Ścigać będziemy się nie tylko na torze, ale również z cenami i rabatami w drodze po cenną nagrodę - samochód osobowy Renault Captur. Już w sierpniu pojawi się nowa książeczka rabatowa, a w niej moc kuponów rabatowych. Mieszkańcy Łodzi będą mogli połączyć motoryzacyjną pasję z podróżą do świata mody i wyruszyć na rabatowe podboje w samym centrum miasta.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Rajdowa sobota na dachu Galerii - 1

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA