JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Rozgrzewka przed dużym show

Data publikacji: 2021-08-06

AMS Toruń już za niespełna miesiąc. Gdyby jednak ktoś nieco wcześniej chciał poczuć część emocji, które będą towarzyszyły tej imprezie, to w najbliższą niedzielę może poszukać ich w na kolejnym evencie organizowanym w Grodzie Kopernika przez Devil-Cars.pl.

Główny partner Auto Moto Show Toruń już po raz drugi przyjdzie do do MotoParku z niemal całą swoją flotą wyjątkowych sportowych maszyn, za kierownicami, których w tym dniu będzie mógł zasiąść niemal każdy. Wszyscy, którzy kiedykolwiek marzyli, żeby chociaż raz w życiu pośmigać rasowym supercarem po torze samochodowym, przy okazji tego typu eventów mogą spełnić tego typu marzenie. Co więcej, voucher na taką niezapomnianą przejażdżkę można sprezentować też innej osobie.
W niedzielę w toruńskim MotoParku pojawi się 17 niezwykłych aut, w tym m.in. Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Ferrari 458 Italia, Nissan GTR, Audi R8, Porsche 911 Carrera, niesamowicie dynamiczny Ariel Atom oraz dający podobne wrażenia z jazdy KTM X-BOW (na zdjęciu).
Z racji na to, że do udziału w niedzielnym evencie są jeszcze wolne, to zapisać się będzie można nawet na miejscu. Wstęp dla widzów tego dnia jest wolny.
Gdyby, ktoś chciał pojeździć tymi autami po toruńskim torze, a nie będzie mógł pojawić się na niedzielnym evencie, to będzie miał ku temu okazję na AUTO MOTO SHOW Toruń 2021, gdyż Devil-Cars.pl także 04. września zagości w Toruniu z niemalże całą swoją flotą.

(materiał prasowy AMS Toruń)

Autor: Nadesłane

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA