JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show

Święto fanów 4x4

Data publikacji: 2017-11-22

Po raz 6. w Warszawie odbył się OffRoad Show Poland. Podczas minionego weekendu zwiedzający mogli oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, samochody przygotowane do turystyki, sportu, quady, motocykle, kamper i wiele innych ciekawostek.

OffRoad Poland Show to wyjątkowa impreza, łącząca w sobie cechy targów i wystawy. Co roku w listopadzie, już po zakończeniu głównego sezonu jazd w terenie, miłośnicy 4x4 mogą spotkać się pod dachem, zaprezentować swoje usługi i pokazać szerokiej publiczności.

To już szósta edycja OffRoad Show Poland. To jedyne takie targi w Polsce, podczas których raz do roku cała branża może się spotkać, wymienić doświadczenia i porozmawiać o minionym sezonie. Podczas tego weekendu swoją ofertę zaprezentowały warsztaty i sklepy specjalistyczne, dystrybutorzy części i akcesoriów, firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe oraz kluby poszczególnych marek – dodaje Mirosław Bugajski, organizator OffRoad Show Poland.

Targi OffRoad Show Poland to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych modeli samochodów. To również miejsce spotkań – w tym roku odwiedzający mogli porozmawiać z uczestnikami Dakaru i mistrzami Polski. Bardzo ciekawe stoiska przygotowały także kluby miłośników jazdy w terenie – Łódzki Klub Offroadowy oraz klub Jeepa.

- Nasz klub już po raz kolejny wystawił się na OffRoad Show Poland. W tym roku wraz z Toyota Marki / Żerań i Lexus Warszawa Żerań zorganizowaliśmy pokazy nowych modeli z gamy 4x4, czyli Lexusy RX i NX oraz Land Cruisera 150. Nową wersję legendarnej terenówki można było porównać z jego „dziadkiem”, modelami BJ45 i BJ40 z przełomu lat 70. i 80., i zobaczyć jak na przestrzeni pół wieku zmieniła się technika. Ponadto zaprezentowaliśmy dakarowego MAN-a, a fani wirtualnej jazdy terenowej i gier wideo mogli również spróbować swoich sił za kontrolerem konsoli do gier – powiedział Michał Horodeński, Land Cruiser Adventure Club.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 1 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 2 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 3 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 4 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 5 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 6 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 7 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 8 Święto fanów 4x4 OffRoad Poland Show - 9

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA