JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Bezpieczna jazda z Oponeo.pl

Data publikacji: 2010-09-20

W najbliższą sobotę (25.09) w Bydgoszczy odbędzie się pierwszą część serii darmowych szkoleń "Bezpieczna jazda". Celem imprezy jest doskonalenie umiejętności kierowców. Na najlepszych czekają nagrody!

Runda pierwsza rozpocznie się o godzinie 13:00 na Kartodromie (przy terenie giełdy samochodowej) przy ulicy Fordońskiej 116 w Bydgoszczy.

W programie imprezy znajdą się m.in. szkolenia teoretyczne (prawidłowa pozycja za kierownicą, wpływ elementów pojazdu na bezpieczeństwo jazdy) oraz część praktyczna - slalom, prawidłowe pokonywanie zakrętów, symulacje poślizgu, test Stewarta, hamowanie na luźnej nawierzchni z ominięciem przeszkody. Zajęcia prowadzi kierowca rajdowy Marcin Gagacki.

Co musisz zrobić żeby wziąć udział w szkoleniu?
Aby wziąć udział w szkoleniu musisz posiadać własny samochód. Przyjedź w sobotę 25. września na Kartodrom przy ul. Fordońskiej 116. Zaczynamy o 13! Część szkolenia odbędzie się w Twoim aucie. Natomiast do takich elementów jak choćby test Stewarta organizatorzy przygotowali pojazd dedykowany.

Zawody odbywają się w osobnych kategoriach dla Pań i Panów. Na troje najlepszych uczestników i uczestniczek czekają puchary i upominki od firmy Goodyear. Na cykl "Bezpieczna jazda" składają się cztery imprezy. Na koniec cyklu dla najlepszego zawodnika i zawodniczki przewidziano nagrody główne w postaci kompletu nowych opon o wartości do 2 000 zł.

Udział w imprezie jest całkowicie darmowy. Jedynym wymogiem jest posiadanie własnego auta. Organizator nie zapewnia pojazdów uczestnikom. Po szkoleniu wystawiamy certyfikat uczestnictwa.

Impreza zorganizowana przy współpracy z klubem LKT "Wyczół" Gościeradz.

PRZYJEDŹ I SPRAWDŹ SIĘ !!!

Autor: Marcin Gagacki

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA