JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Znamy juz pięciu zwycięzców konkursu Gramy o wejściówki na Drift Open w Toruniu

Jazda bokiem po wejściówki

Data publikacji: 2012-05-03

Zadania, jakie postawiliśmy przed fanami driftu, okazały się jednak dość trudne. Gdy zrezygnowaliśmy z jednego pytania, kuponów zaczęło przybywać w błyskawicznym tempie. Dla pięciu szczęściarzy mamy darmowe wejściówki na I rundę Drift Open w Toruniu.

Jak przed rokiem, tak i w tym sezonie dla fanów driftu przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania było 5 bezpłatnych wejściówek na I rundę Drift Open w Toruniu. Aby je wygrać, każdy uczestnik zabawy musiał odpowiedzieć na trzy pytania. Podpowiedzią był fotoreportaż z zeszłorocznej edycji zawodów. Niestety trzecie pytanie dotyczące sponsorów relacji (prawidłowa odpowiedź: Toyota Bednarscy, Auto SPA), okazało się dla wielu zbyt trudne. Po kilku dniach skróciliśmy listę zadań do dwóch pierwszych pytań.

W drodze losowania, darmowe wejściówki otrzymują:

1. Krzysztof Jankowski
2. Osoba, posiadająca mail saxoerbe
3. Ola
4. Karolina Kowner
5. Tomasz Haberski

Zwycięzców prosimy o odbiór wejściówek w Biurze Zawodów lub u obsługi przy wejściu na tor.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane maile i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że mimo "przegranej", wszyscy i tak spotkamy się na torze MotoPark w sobotę 5. maja, aby wspólnie kibicować drifterom.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA