JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Wiry zapraszają na Piknik z Motoryzacją

Od zabytków po premiery

Data publikacji: 2014-08-13

Już po raz IV w Wirach k/Poznania, odbędzie się Piknik z Motoryzacją. Piękne tereny przy ul.Zespołowej zapełnią się zabytkową i najnowszą motoryzacją oraz rajdowymi modelami RC.

Tegoroczny program Pikniku obfituje w atrakcje dla dużych i małych fanów motoryzacji. Podczas imprezy odbędzie się parada zabytkowych pojazdów. W tym roku do kultowych i pięknie odrestaurowanych maszyn na czterech kołach dołączą też motocykliści. Specjaliści od jazdy na jednośladach wezmą też udział w konkursie na najwolniejszy przejazd.

Sporo się będzie działo na stoisku Skody Auto Lab. Na terenie Pikniku powstanie małe miasteczko bezpieczeństwa, w którym specjaliści będą opowiadać o bezpieczeństwie na drodze i w czasie podróży, zaproszą do konkursu ekonomicznej jazdy Skodą Yeti oraz zorganizują konkursy dla najmłodszych. Wielkie emocje na dzieci czekają także na mini-torze off-roadowym. W Wirach po raz pierwszy zaprezentują się miłośnicy sportów motorowych w małej skali - Modelmania.pl wspólnie z zespołem Subaru Poland RC Team. Dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i płci, zorganizują rajd RC Rally Master. Dla najszybszych, w 3 kategoriach, czekać będą nagrody. 

Ci, którzy marzą o zakupie nowego auta, będą mieli okazję przyjrzeć się najnowszym projektom z oferty lokalnych dilerów samochodowych. Auto Motor Show, czyli prezentacja pojazdów nowych, lśniących, szybkich i ekonomicznych. Tuż obok nich, na scenie niedzielnego Pikniku zaprezentują się grupy taneczne Rewia Fabulous Anima, a Piotr Dziatkowiak odkryje tajemnice swojego żużlowego motocykla. Całość imprezy poprowadzi Sławomir Weihs.

W niedzielę na Pikniku z Motoryzacją nie zabraknie oczywiście pokazów Car Audio, konkursów na najpiękniejszy samochód czy najlepiej utrzymanego Oldtimera. Jury wybierze też swoich faworytów wśród aut amerykańskich, legend PRL a także motocykli. Właściciele nagrodzonych maszyn otrzymają specjalne nagrody i dyplomy z rąk Wójta Gminy Komorniki oraz Starosty Poznańskiego. Nieco w odmiennym klimacie podczas imprezy zaprezentuje się Radek Słodkiewicz z Słodkiewicz Gym & Fitness, który przygotował pokaz kulturystyczny oraz konkursy siłowe dla publiczności.

Podczas Pikniku uczestnicy będą mogli skosztować lokalnych potraw, pysznych wypieków, grochówki czy pajdy ze smalcem. Wieczorem na scenie zagra Justyna INA Krowczyńska z zespołem COOLIK.

Impreza rozpocznie się o godz. 13.00, wstęp wolny.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Wiry zapraszają na Piknik z Motoryzacją - 1 Wiry zapraszają na Piknik z Motoryzacją - 2

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA