Marcin Gagacki znalazł się na liście członków kadry narodowej w sporcie samochodowym.

Marcin Gagacki członkiem kadry narodowej

Data publikacji: 2012-02-16

W tym roku Polska będzie gospodarzem Euro 2012. Trener biało-czerwonych "obiecywał w reklamie", że grać w kadrze może każdy. Marcin Gagacki otrzymał taką nominację i został członkiem kadry narodowej. Na szczęście tej od sportu samochodowego.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Polski Związek Motorowy podał listę członków kadry narodowej w sporcie samochodowym na sezon 2012. Dzięki zdobyciu mistrzostwa Polski w rajdowej klasie N3 znalazł się na niej bydgoszczanin Marcin Gagacki z zespołu Oponeo Motorsport.

"JESTEM RACZEJ SPOKOJNYM KIEROWCĄ" - PRZECZYTAJ WYWIAD Z MARCINEM GAGACKIM

Członkami kadry zostają zawsze najlepsi polscy kierowcy z rajdów, wyścigów i rallycrossu. Popularny "Gacek" znalazł się w wśród takich zawodników jak: Kajetan Kajetanowicz (aktualny Mistrz Polski w rajdach samochodowych), Krzysztof Hołowczyc (jeden z najbardziej utytułowanych polskich rajdowców, który zajął 10. miejsce w tegorocznym Rajdzie Dakar), Robert Kubica (pierwszy Polak w Formule 1) czy Jakub Giermaziak (kierowca wyścigowy, który zajął 3. miejsce w serii Porsche Supercup 2011).

Włączenie do kadry narodowej to wielkie wyróżnienie dla każdego zawodnika. PZM docenia w ten sposób sukcesy sportowe poszczególnych kierowców.

Autor: Oponeo Motorsport

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska