Paweł Trela driftuje z Prestigio

Trela driftuje z Prestigio

Data publikacji: 2014-03-31

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów wesprze jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników driftingu w Europie - Pawła Trelę.

Lokalizacja zawodów: , -- świat --

Technologia, prędkość oraz precyzja to cechy, które łączą zarówno markę Prestigio, jak i główne zasady driftingu.

Paweł "Troll" Trela jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych drifterów w Europie. Przedstawiany jest jako multimedalista Mistrzostw Polski, który energicznie buduje swoją karierę oraz pozycję na arenie europejskiej. Troll jest Mistrzem Polski sezonu 2011, V-ce Mistrzem Polski 2009 i 2012 oraz czwartym zawodnikiem międzynarodowej ligi Drift AllStars w sezonie 2013. W tym roku Trela chce skoncentrować się głównie na udziale w lidze Eastern Europe Drift Championship. Paweł rozpocznie sezon w Irlandii podczas Irish Drift Championship. Potem czekają go zmagania w Rydze (Łotwa), w Danii, w Mińsku (Białoruś), Brnie oraz trzech miastach Polski. W tegorocznych zawodach Mistrzostw Driftingowych Europy Wschodniej (Eastern European Drift Championship), Trela wystartuje pod banderą marki Castrol EDGE oraz Prestigio. Logo Prestigio widoczne będzie na kombinezonie oraz na samochodzie zawodnika. W Polsce będzie można kibicować Pawłowi na zawodach w Toruniu, Gdańsku-Spocie i w Karpaczu.

- To nie przypadek, że Prestigio związało się sponsorsko z driftingiem. Drifting jest dyscypliną motosportu coraz bardziej popularną zarówno w Polsce, jak i na świecie, która ma swoje korzenie w Japonii. Odnosi się ona do prowadzenia pojazdu w kontrolowanym poślizgu na jak najdłuższym odcinku, przy jednoczesnym zachowaniu płynności oraz precyzji jazdy. Drifting jest połączniem pasji zawodników z prędkością, techniką oraz odpowiednią technologią. Tymi samymi zasadami kieruje się marka Prestigio - mówi Izabela Idzikowska z polskiego oddziału firmy Asbis, właściciela marki.
Prestigio stawia na szybki rozwój, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz wysoką prędkość i płynność działań. Marka jest również partnerem generalnym Mistrzostw Driftingowych Europy Wschodniej (Eastern European Drift Championship). W tym sezonie mistrzostwa będą nosić nazwę Prestigio EEDC 2014,natomiast ich start zaplanowany jest na maj.

Prestigio jest szybko rozwijającą się marką, obecną w ponad 75 krajach. Przez ponad dekadę Prestigio umacniało pozycję innowatora w segmencie urządzeń elektronicznych dostarczając konsumentom produkty o najwyższej jakości, wyrazistym stylu i przystępnej cenie. Od 2011 Prestigio jest wiodącą marką w segmencie nawigacji GPS w Europie Środkowej i Wschodniej, zajmuje także 3 pozycję w kategorii tabletów w regionie CEE. Prestigio jest marką własną ASBIS Enterprises Plc specjalizującej się w dystrybucji sprzętu i oprogramowania komputerowego, rozwiązań mobilnych, komponentów IT i peryferiów, a także szerokiej gamy produktów informatycznych i urządzeń cyfrowych. Spółka założona w roku 1990, jest notowana na warszawskiej giełdzie. W 2012 przychody grupy Asbis przekroczyły 1,7 miliarda USD.

O Mistrzostwach Driftingowych Europy Wschodniej

Mistrzostwa zostały założone w 2010 roku. W 2014 odbędzie się 6 rund, każda w innym europejskim państwie. Po kolei będzie to: Litwa, Białoruś, Łotwa, Węgry, Polska oraz Czechy. Mistrzostwa są popularne dzięki przychylnym wymogom technicznym, wysokim nagrodom, dobrze zorganizowanej oprawie medialnej oraz udziałowi profesjonalnych drifterów z najwyższej półki.

Głównymi celami mistrzostw są: popularyzacja driftingu, zacieśnienie stosunków sąsiedzkich oraz wzmocnienie wymiany kulturowej.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Paweł Trela driftuje z Prestigio - 1Paweł Trela driftuje z Prestigio - 2Paweł Trela driftuje z Prestigio - 3Paweł Trela driftuje z Prestigio - 4Paweł Trela driftuje z Prestigio - 5

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska