JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Wyścigi modeli zdalnie sterowanych do jedna z atrakcji tegorocznej edycji MOTO TOR.

Startuj w GP RACING MOTO-TOR 2011

Data publikacji: 2011-10-04

Jedną z atrakcji tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych MOTO-TOR 2011 będą z pewnością wyścigi modeli zdalnie sterowanych. W zawodach może wziąć udział każdy, kto kocha sport, rywalizację i lubi dobrą zabawę. Na najlepszych czekają nagrody!

Portal JazdaMiejska.pl przygotował dla wszystkich fanów motoryzacji nie lada gratkę. Podczas MOTO-TOR 2011, które odbędą się już w najbliższy weekend, 8-9. października, będzie okazja zmierzyć się z profesjonalnymi bolidami Formuły 1 sterowanymi radiem startując w GP RACING MOTO-TOR 2011. Małe wyścigówki w skali 1/14 będą czekały na wszystkich chętnych. Nie trzeba mieć skończonych 18-tu lat ani posiadać licencji kierowcy F1. Wystarczy przyjść, zgłosić swój udział w Biurze Zawodów i... pojechać najlepiej, jak tylko się umie.

Program zawodów obejmuje biegi treningowe, kwalifikacyjne oraz Wielki Finał. W sobotę zaczynamy o godzinie 11.00. Każdy, kto zadeklaruje swój udział w GP RACING MOTO-TOR 2011 otrzyma pilota do bolidu Toyota Panasonic Racing i możliwość przejechania treningowo trzech okrążeń toru. Kolejne dwa przejazdy odbędą się już z pomiarem czasu. Spośród wszystkich zawodników startujących w sobotnich biegach, zostanie wyłonionych dziesięciu z najlepszymi czasami, którzy w niedzielę, w samo południe, zmierzą się w Wielkim Finale.

Tym razem zawodnicy pojawią się na torze w parach. Do kolejnej rundy przechodzi zwycięzca, który jako pierwszy pokona trzy okrążenia toru walcząc zderzak w zderzak ze swoim rywalem. Będzie naprawdę gorąco, bowiem trudny technicznie tor nie wybacza błędów, a nadmierna prędkość nie zawsze okazuje się kluczem do sukcesu. Będzie również o co walczyć, bowiem dla trzech najlepszych kierowców przygotowano specjalne statuetki ufundowane przez Targi Toruńskie oraz portal JazdaMiejska.pl.

Dzięki sponsorom, firmie Bednarscy - diler Toyoty i Mazdy, CUK Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych oraz MaxMaster, nie zabraknie także pamiątkowych gadżetów i upominków dla pozostałych uczestników.

Organizator planuje również specjalną nagrodę dla najmłodszego i najstarszego zawodnika GP RACING MOTO-TOR 2011.

Wszystkich zapraszmy do wspólnej zabawy i kibicowania! 

Do zobaczenia w sobotę, 8. października na targach motoryzacyjnych MOTO-TOR 2011 w Toruniu przy ulicy Szosa Bydgoska 3. 

Więcej o najbliższej edycji targów motoryzacyjnych w Toruniu przeczytasz tutaj - Po Frankfurcie czas na Toruń

GP RACING MOTO-TOR 2011 - harmonogram

sobota
11.00 - 16.30 - biegi treningowe oraz kwalifikacyjne dla wszystkich chętnych

niedziela
10.30 - 11.30 - biegi dowolne dla wszystkich chętnych
12.00 - Wielki Finał GP RACING MOTO-TOR 2011
14.00 - 16.30 - biegi dowolne dla wszystkich chętnych

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu

Bogusław napisał(a) dnia: 2011-10-04

Trochę szkoda, że terminy się nakładają bo w sobotę są w Poznaniu ostatnie dwie rundy WPP w skali 1/1. Trzymam kciuki, niech wygra najszybszy. ;-) Udanej zabawy.

SZUKAJ W SERWISIE!
OtoModel - ogłoszenia modeli RC, części Traxxas Arrma HPI i inne
rc AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA