JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej.

Slajdem po zwycięstwo

Data publikacji: 2013-05-19

Tym razem nie mogło być mowy o "szczęściu". Piotr Słupczewski wręcz nokautuje rywali i w niezwykle widowiskowym stylu dwukrotnie zwycięża w DIV II. "Rekin" zostaje zdublowany i traci fotel lidera Rallycrossowych Mistrzostw Torunia modeli RC.

Niedzielne, upalne słońce nie przeszkodziło twardym modelarzom w rozegraniu kolejnych rund Rallycrossowych Mistrzostw Torunia modeli RC. Na miniaturyzacjach torów "Słomczyn" i "Toruń" przy Bielańskiej 66 stawiło się 15 kierowców ze swoimi pancernymi maszynami. Skryci pod parasolami rywalizację rozpoczęli od "domowego podwórka".

Od mocnego ataku zawody rozpoczął Piotr Słupczewski (Ford Focus, Div II). Podczas oficjalnego treningu wykręcił najlepszy czas spośród wszystkich zawodników, zostawiając w tyle nawet potężne "wurce". W pierwszym wyścigu również nie dał szans swoim rywalom, po raz kolejny notując najlepszy czas przejazdu w całej stawce. Walkę próbowali nawiązać Mikołaj Cieślik (Ford Focus), Bartek Blachowski (Ford Focus II) oraz Damian Nadolski (Honda S2000). Mimo ostrych ataków i często bezpardonowej walki na torze, konkurenci musieli co wyścig oglądać tylny zderzak Focusa Piotra, który niezwykle pięknymi slajdami odjeżdżał im na każdym szutrowym zakręcie.

Nieco pechowy początek niedzielnych zawodów mieli reprezentaci portalu JazdaMiejska.pl. Focus Janka Struszka odmówił posłuszeństwa (brak "paliwa"), a "Naczelny" (Subaru Impreza) w pierwszym wyścigu zaliczył dubla. Kolejne starty były już zdecydowanie szybsze, a ataki skuteczniejsze. Subaru Impreza w drugim biegu dojechał tuż za Fordem Focusem Damiana Błaszaka, a w ostatnim biegu przedfinałowym pokonał wszystkich swoich rywali. Niestety w finale C emocje wzięły górę i obaj zawodnicy startujący w barwach JazdyMiejskiej musieli uznać wyższość młodego Damiana Błaszaka. Ostatecznie rywalizację "na toruńskim" w Div II wygrał Piotr Słupczewski pokonując Mikołaja Cieślika i Bartka Blachowskiego.

W najmocniejszej Div I ostre tempo po treningach narzucił Bartek Blachowski (Ford Focus II). Szczęścia zabrakło niestety już w pierwszym biegu kwalifikacyjnym, w którym popularny "Valdek" musiał oglądać tylny zderzak aż dwóch swoich rywali - Radka Schenkera (Subaru Impreza) i Tomka Bullera (Citroen Saxo). Pomiędzy tymi dwoma zawodnikami rozegrać się miała jednak najostrzejsza bitwa. Faworyci zawodów nie zawiedli i zapewnili kibicom sporą dawkę adrenaliny i widowiskowej jazdy. "Rekin" już w drugim biegu był najszybszy - "Buli" stracił do rywala niecałe 3 sekundy. W ostatnim starciu przed finałami po raz kolejny pierwszy na mecie zameldował się kierowca Subaru, który zdążył uciec przed Citroenem Tomka i Imprezą Jarka Żurka z Poznania. Niezwykle gorąco zrobiło się w samych finałach. Jeżdżący nieco w cieniu Michał Sybilski (Ford Focus) pokonał w pierwszym biegu finałowym Jarka Żurka i wdarł się do finału A. Faworyci zawodów chyba nieco zapomnieli o "Sybilu", który potrafi jeździć nie tylko szybko... w powietrzu, ale również i po płaskim. Kierowca jadący pożyczonym Fordem z teamu Quattro Rally Team utarł nosa kolegom i wywiózł z "toruńskiego" komplet punktów. Drugi po czterech okrążeniach był Tomasz Buller, a podium zamknął Radosław Schenker.

Po krótkiej przerwie zawodnicy przenieśli swoje rallycrossowe maszyny na sąsiedni tor "Słomczyn". Trening oficjalny Div II ponownie pokazał, kto w całych zawodach będzie grał pierwsze skrzypce. Piotr Słupczewski nic nie stracił ze swojego tempa i po raz kolejny wykręcił najlepszy czas. Tym razem nie było jednak tak łatwo - zaledwie o 0,3 sekundy wolniejszy był jego brat - Marek. Obaj kierowcy spotkali się więc w pierwszym biegu kwalifikacyjnym, parkując na polach startowych obok Patryka Sybilskiego (Skoda Fabia) i Bartka Blachowskiego. Walka zderzak w zderzak szczęśliwsza okazała się dla Piotra Słupczewskiego, który ponownie zaledwie o 0,3 sekundy szybciej przekroczył linię mety niż jego starszy brak Marek. Kolejne wyścigi był tylko potwierdzeniem świetnej dyspozycji młodego kierowcy Slupeks Teamu, zwyciężając w każdym z nich. Do walki o podium włączył się jednak Damian Nadolski, który po nieco pechowym "Toruniu" chciał się zrehabilitować w "Słomczynie". Brawurowo wdarł się do finału A, pokonując wcześniej Patryka Sybilskiego, Mikołaja Cieślika i po raz pierwszy awansującego do wyższego finału - Jana Struszka z JazdyMiejskiej. W najważniejszym starciu Damian dojechał do mety na trzeciej pozycji, ulegając jedynie bezkonkurencyjnemu w dniu dniu Piotrowi Słupczewskiemu oraz świetnie jadącemu Bartkowi Blachowskiemu. 

U "starszych" kolegów rywalizacja miała przypominać "Toruń", ale tylko z początku. "Czasówkę" wygrał ponownie Waldek Blachowski, ale tym razem kierowca Quatrro Rally Teamu nie oddał zwycięstwa aż przez dwa pierwsze biegi. Pechowo "Słomczyn" rozpoczął Tomasz Buller - czwarty czas w pierwszym wyścigu, pozwalając wyprzedzić się Radkowi Schenkerowi aż o dwie pozycje. Kolejny start był już zdecydowanie szybszy - zwyciężył bitwę z Michałem Sybilskim i w całej stawce wykręcił drugi czas. Niezwykle ciekawie toczyła się w międzyczasie walka pomiędzy "Rekinem" i Jarkie Żurkiem. Kierowcy niebieskich Imprez, zachowując bardzo pięknie zasady fair-play, gonili się po całym torze niemal na milimetry. Dopiero na przedostatnim zakrętem "Rekin" zaatakował dość ciasno po wewnętrznej i prześlizgnął się na prowadzenie. Dość pechowo po "Słomczynie" podróżował Michał Sybilski. Aby jednak uratować honor, pokazał kibicom możliwości rajdowego modelu RC - były więc podróże po trawie, lądowania na oponach oraz powietrzne salta. Wszystko oczywiście przy "pełnej prędkości".

W finale Div II spotkali się więc Waldek Blachowski, Tomasz Buller, Radek Schenker i awansujący z finału B - Jarek Żurek. Dość szybko o tym wyścigu chciałby z pewnością zapomnieć "Rekin", który na mecie nie krył zdziwienia, że został... zdublowany. Bardzo sprytnie wyprzedził go Jarek Żurek - po raz kolejny dała o sobie znać taktyka, w postaci tegorocznej nowości, Joker Lapa, która potrafi skutecznie rozproszyć kierowców i utrudnić im rozeznanie w sytuacji na torze. Zwycięstwo pewnie odniósł Waldek Blachowski. Drugi był Tomasz Buller, tym samym odzyskując prowadzenie w "generalce" Rallycrossowych Mistrzostw Torunia 2013. Trzecie w "Słomczynie" był poznanianin Jarek Żurek.

Kolejne rundy "małego rallycrossu" 9. czerwca.

Michał JasińskiMaksimum atak, ale serce bije

Było lepiej, znacznie lepiej. Chyba, że rywale pozwolili na więcej :) Mimo początkowych problemów, udało się aż dwukrotnie dojechać do mety na pierwszym miejscu. Dwukrotnie moje Subaru Impreza dojeżdżało też tuż za zwycięzcą. W finałach niestety górę wzięły nerwy i podwyższone ciśnienie krwi. Sztuka opanowania emocji nie powiodła się. Mimo dość dobrych i czystych startów, każdy kolejny metr toru był jak nocna jazda po krętej drodze bez świateł. Ręcę się trzęsły, Subaru latało po torze w każdym kierwunku, a napierający z każdej strony rywale skutecznie utrudniali mi skupienie się i opanowanie rajdówki. Ale to oczywiście nie ich wina - taki jest rallycross, że na torze nie jesteś sam. Walka zderzak w zderzak to tutaj normalność, choć muszę przyznać, że dzisiaj jazdy "fair-play" doświadczyłem aż w nadmiarze. Szkoda tylko, że głównie u kolegów z mocniejszej dywizji. Tutaj wielki szacunek należy się Waldkowi Blachowskiemu, który na milimetry dohamowywał swojego Focusa, aby nie uderzyć w tylny zderzak rywala. Pięknie i czysto jechali też Tomek Buller i Radek Schenker.

Postęp jednak jest. Janek wywalczył awans do finału B w "Słomczynie", choć byłem przekonany, że jechał za mną. Tutaj kolejna nauczka dla mnie - jedź swoje i nie patrz na rywali. Ciśnij do końca, nawet jeśli zdaje Ci się, że zdublowałeś wszystkich, nawet tych, którzy nie jechali. W rallycrossie łatwo bowiem zgubić orientację i rachubę - Joker Lap skutecznie to utrudnia i dodaje szczypty pieprzu całej rywalizacji. Ale frajda jest wielka, więc niezrażony kolejnym przemilczeniem przez sędziego mojego nazwiska, szykuję się do kolejnych zawodów. Będzie znowu maksimum atak.

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Michał Jasiński Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 1 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 2 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 3 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 4 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 5 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 6 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 7 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 8 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 9 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 10 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 11 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 12 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 13 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 14 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 15 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 16 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 17 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 18 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 19 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 20 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 21 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 22 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 23 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 24 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 25 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 26 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 27 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 28 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 29 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 30 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 31 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 32 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 33 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 34 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 35 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 36 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 37 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 38 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 39 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 40 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 41 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 42 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 43 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 44 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 45 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 46 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 47 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 48 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 49 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 50 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 51 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 52 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 53 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 54 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 55 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 56 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 57 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 58 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 59 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 60 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 61 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 62 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 63 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 64 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 65 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 66 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 67 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 68 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 69 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 70 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 71 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 72 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 73 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 74 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 75 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 76 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 77 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 78 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 79 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 80 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 81 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 82 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 83 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 84 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 85 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 86 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 87 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 88 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 89 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 90 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 91 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 92 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 93 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 94 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 95 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 96 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 97 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 98 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 99 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 100 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 101 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 102 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 103 Pierwsze zwycięstwa w kwalifikacjach odnosi Michał Jasiński (Subaru Impreza) z JazdyMiejskiej. - 104

Komentarz do artykułu

cosowa napisał(a) dnia: 2013-05-20

Panie Redaktorze kochany, czekam na Poloneza w takiej skali lub na Twoją Plejadę w skali 1:1 :)

SZUKAJ W SERWISIE!
OtoModel - ogłoszenia modeli RC, części Traxxas Arrma HPI i inne
rc AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA