JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Fiat dla zapracowanych

Data publikacji: 2010-05-19

Rabaty - nawet do 21 procent. Leasing - bez haczyków. Przeglądy - za darmo. Fiat Professional przygotował specjalną ofertę na zakup swoich aut dostawczych.

Akcja promocyjna w salonach sprzedaży w całej Polsce potrwa do 29 maja. Właścicielem nowego Fiata Doblo, czyli Samochodu Dostawczego Roku 2010 w Polsce, można stać się już od 38 911 zł netto.

Czas na konkrety:
Dni Profesjonalistów to sposób Fiata na pomoc przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów działalności ich firmy.
- Wiemy, że profesjonaliści wybierają samochód szczególnie ostrożnie. Patrzą na jego zalety użytkowe, ale i na koszty, jakie będzie trzeba ponieść na co dzień. Dni Profesjonalistów to czas, w którym każdy klient może po pierwsze już podczas zakupu oszczędzić kilka tysięcy złotych, po drugie sprawdzić jak niskie mogą być raty leasingowe i po trzecie przejechać nawet 100 tys. km bez ponoszenia kosztów przeglądów - mówi Piotr Kolejwa, Menedżer Marki Fiat Professional.

Jak podkreśla, podczas Dni Profesjonalistów w salonach Fiata na klientów czekają przejrzyste promocje i rozwiązania finansowe bez ukrytych haczyków.
- Tworząc ofertę specjalnie na te dni, postawiliśmy sobie jeden jasny cel: oferta leasingowa w Fiat Bank ma być bezkonkurencyjna. Tak też się stało. Niezależnie od wybranego modelu, czy będzie to duże Ducato o ładowności do 4 ton, czy zwinne Fiorino, które udźwignie ponad 600 kg, czy inny model z całej palety Fiat Professional - każdy klient będzie zaskoczony jak niewielka może być rata leasingowa - przekonuje Piotr Kolejwa.

Tylko podczas Dni Profesjonalistów można liczyć na wysokie rabaty, które np. przy zakupie Fiata Ducato dochodzą nawet do 21 proc. dzięki czemu cena takiego auta po upuście zaczyna się już od 62 613 zł netto.

Rabaty na zakup nowych aut z gamy Fiat Professional to odpowiednio:
Fiorino - 17% - cena z rabatem już od 29 590 zł netto
Nowy Doblo - 16,5% - cena z rabatem już od 38 911 zł netto
Scudo - 19,5% - cena z rabatem już od 53 935 zł netto
Ducato - 19%-21% - cena z rabatem już od 62 613 zł netto

Także inne modele można kupić z atrakcyjnym upustem
Panda VAN - 15%
Grande Punto VAN - 15%
Strada - 14%
Doblo - 21%

Kolejna propozycja to "Leasing dla Profesjonalistów" z możliwością włączenia w czynsze miesięczne pakietu ubezpieczeń OC/AC oraz sfinansowania Ubezpieczenia Straty Finansowej GAP. Oferta leasingowa, zawierana na 24 - 60 miesięcy, łączy się z pełnymi rabatami, przedstawionymi w ofercie Fiat Professional, a dodatkowo z ofertą dwóch bezpłatnych przeglądów okresowych. Czynsz inicjalny już od 0 zł.

Przykładowe raty leasingowe:
- Fiat Fiorino Cargo - 599 zł netto
- Nowy Fiat Doblo Cargo - 788 zł netto
- Fiat Scudo Furgon - 1093 zł netto
- Fiat Ducato Furgon - 1268 zł netto

Wreszcie pakiety przeglądów, czyli oferta skierowana do klientów, którzy zdecydują się na Leasing dla Profesjonalistów. Dzięki dodatkowemu pakietowi dwóch bezpłatnych przeglądów okresowych samochody firmowe będą mogły przejechać nawet 135 000 kilometrów a przedsiębiorca nie wyda grosza na ich przegląd. Wartość tego pakietu waha się od 1000 do 4000 złotych, z zależności od wybranego modelu

Na koniec ciekawostka.
Z doświadczenia zebranego w czasie poprzednich dwóch edycji Dni Profesjonalistów wiadomo, że często po wnikliwej analizie potrzeb przedsiębiorca kupował ?mniejszy i tańszy samochód niż zamierzał. Tym razem sytuacja również może się powtórzyć i zamiast ogromnego Ducato ideałem okaże się np. nowe Dobl? Cargo, które mimo że zaliczane do segmentu mniejszych aut dostawczych, swobodnie mieści dwie europalety i pozwala na przewiezienie nawet tony towaru za jednym razem.

Zalety nowego Fiata Doblo potwierdził niedawno test porównawczy lekkich aut dostawczych, którego celem było wyłonienie Samochodu Dostawczego Roku 2010. Dziennikarze takich czasopism branżowych jak Ciężarówki, Samochody Specjalne, Polski Traker i Vanekstra uznali, że tytuł ten należy się nowemu Doblo.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA