JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Miejski Colt teraz z bogatym wyposażeniem Instyle

Data publikacji: 2010-02-20

Klimatyzacja, czujniki parkowania oraz lampy przeciwmgielne to tylko niektóre gadżety limitowanej wersji Instyle, które mają zachęcić Klientów do zakupu najmniejszego modelu Mitsubishi. Kusi też cena - wystarczy 20.500 zł.

W gamie aut dostępnych w sieci autoryzowanych salonów Mitsubishi Motors w Polsce pojawił się nowy model o nazwie Mitsubishi Colt INSTYLE. Bogato wyposażony Colt INSTYLE jest dostępny już od 41 000 zł a korzystając z promocyjnego kredytu 50/50 klient może wyjechać takim autem z salonu wpłacając jedynie 20 500 zł.

Wersja limitowana z pakietem "Instyle" została stworzona na bazie 3 i 5 drzwiowych modeli Inform z silnikiem benzynowym 1.3 l. o mocy 95 KM wyprodukowanych w 2010 roku. Oprócz standardowego wyposażenia wersji Inform, samochód jest wyposażony w dodatkowe akcesoria takie, jak przednie reflektory przeciwmgielne, tylne czujniki parkowania, oryginalne radio Mitsubishi CD/MP3, ramki nawiewów i reflektorów przeciwmgielnych w kolorze srebrnym oraz znaczek wersji limitowanej "INSTYLE" na tylnej klapie.

Colt INSTYLE jest dostępny z kredytem balonowym 50/50 (0% prowizji, 0% odsetek) Santander Bank.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA