JazdaMiejska.pl | moto magazyn

Mitsubishi zakłada profil na Facebook'u

Data publikacji: 2010-05-19

Polscy właściciele i entuzjaści marki Mitsubishi Motors a także dziennikarze motoryzacyjni mogą już odwiedzać kolejną ciekawą lokalizację internetową, gdzie znajdą wiele ciekawostek i nietypowych informacji na temat aut spod znaku Trzech Diamentów.

Od niedawna istnieje bowiem profil o nazwie Mitsubishi Motors Polska na słynnym serwisie społecznościowym www.facebook.com . Dzięki interesującej treści w krótkim czasie zdobył on ponad 150 fanów.

Internet i stworzone w nim aplikacje, witryny, portale i serwisy społecznościowe odgrywają coraz większą rolę we współczesnej komunikacji, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów polski oddział Mitsubishi Motors utworzył swój profil na jednym z takich serwisów - Facebook.com. Co ciekawe, jak podała amerykańska firma Hitwise, w marcu popularność Facebook'a w Stanach Zjednoczonych przewyższyła nawet znaną wyszukiwarkę Google.

W profilu Mitsubishi Motors Polska można znaleźć najświeższe, nietypowe i często niepublikowane wcześniej informacje, zdjęcia i filmy oraz ciekawe linki. Już niebawem będzie można wziąć udział w konkursach z atrakcyjnym nagrodami i sondażach. Facebook.pl daje możliwość dodawania komentarzy, dyskusji i indywidualnych rozmów online wśród użytkowników ale także kontaktu z przedstawicielami firmy.

Jak najszybciej zapoznać się z profilem Mitsubishi Motors Polska na www.facebook.com?

Kliknięcie na link  Mitsubishi Facebook umożliwia zaznajomienie się z zawartością profilu a po założeniu konta na Facebook.com można zostać jego fanem.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA