JazdaMiejska.pl | moto magazyn

SEAT partnerem Sopot TOPtrendy Festiwal 2010

Data publikacji: 2010-05-26

Już w najbliższy weekend Sopot zamieni się w miasto muzyki. Wszystko za sprawą 8. edycji muzycznego festiwalu "Sopot TOPtrendy Festiwal 2010", który w tym roku odbędzie się w dniach 28-30 maja na Hipodromie.

Jeszcze więcej pozytywnych emocji podczas festiwalu dostarczy, związana z festiwalem już od lat, marka SEAT, która wszystkim gwiazdom festiwalu zapewni limousine service. Do dyspozycji gości oddane zostaną sportowe limuzyny SEAT Exeo i SEAT Exeo ST.

Dodatkowo, w pierwszym dniu festiwalowym telewidzowie kanału POLSAT, którzy wezmą udział w konkursie SMS będą mieli szansę na wygranie sportowej limuzyny SEAT Exeo, w drugim dniu do wygrania będzie sportowy kompakt SEAT Leon.

Pierwszego dnia festiwalu, odbędą się dwa koncerty: TOP i jubileusz Macieja Maleńczuka. Podczas pierwszego wystąpi 10 wykonawców, którzy sprzedali najwięcej płyt w ostatnim roku w tym m.in.: Agnieszka Chylińska, Feel, Hey, Kayah czy Kasia Kowalska. Koncert poprowadzą dwie nietuzinkowe pary: Katarzyna Cichopek z Krzysztofem Ibiszem oraz Edyta Herbuś z Darekiem Maciborkiem. Drugi koncert jest zatytułowany "Pan Maleńczuk - tak to ja?. Okazją do występu Macieja Maleńczuka jest jego jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Wystąpi on wraz z zespołem Psychodancing oraz innymi współwykonawcami. Koncert poprowadzi Agata Młynarska.

Drugiego dnia festiwalu odbędą się występy finalistów konkursu "trendy", utalentowanych, młodych wykonawców, wpisujących się w nowe kierunki rozwoju polskich trendów muzycznych. Artyści koncertu "trendy" są wybierani spośród nadesłanych na konkurs zgłoszeń przez profesjonalne jury złożone z przedstawicieli największych rozgłośni radiowych oraz Telewizji POLSAT. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

30 maja, w trzeci dzień festiwalu, na scenie zagości długo oczekiwana, już VII Sopocka Noc Kabaretowa. Ostatni wieczór festiwalu będzie należeć do najznakomitszych polskich kabaretów i satyryków. VII Sopocką Noc Kabaretową poprowadzą Piotr Bałtroczyk i Magda Mleczak (z kabaretu Słoiczek po cukrze).

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA