Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Arpol świętuje 25-lecie

Arpol świętuje 25-lecie

Data publikacji: 2016-08-24

W ramach obchodów 25-lecia istnienia, toruńska firma Arpol Motor Company organizuje II Targi Motoryzacyjne połączone z uroczystą Galą, która będzie wyrazem podziękowania za ćwierć wieku współpracy z partnerami.

Impreza odbędzie się na terenie Hotelu **** Pałac Romantyczny w Turznie już w najbliższą sobotę, 27 sierpnia. W trakcie targów przed gośćmi zaprezentują się firmy, które współpracują z Arpol Motor Company. Będzie to dobra okazja do poznania produktów i nowości różnych producentów.

Cała impreza zapowiada się na duże przedsięwzięcie, ponieważ przewidzianych jest około 700 gości, w tym kluczowi partnerzy zarówno Hurtowni Motoryzacyjnej, jak i salonów SEAT i Mitsubishi. Swoją obecność potwierdził prezydent Torunia - Michał Zaleski. Wśród zaproszonych gości znajdą się także zasłużeni pracownicy firmy - to oni odgrywali dużą rolę w odnoszeniu sukcesu.

Całość podzielona została na dwie części:

- od godziny 14 do godziny 18 - II Targi Motoryzacyjne połączone z atrakcjami dla pań,
- od godziny 18 - Uroczysta Gala.

W trakcie targów zaprezentuje się niemal 40 wystawców, wśród których zobaczyć będzie można największych producentów i dostawców części oraz akcesoriów samochodowych.

Specjalnie dla pań organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, m.in. pokazy kulinarne prowadzone przez Szefa kuchni, finalistę programu Top Chef - Bartłomieja Witkowskiego, czy pokaz mody połączony z kursem projektowania ubrań organizowany przez Sandrę Muzalewską. Dobrą okazją do złapania odrobiny ruchu będą warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorów ze szkoły Jagielski Dance Project.

Uroczystość zamyka oficjalna gala dla partnerów i gości specjalnych firmy Arpol Motor Company, na której organizatorzy planują wręczyć nagrody za 25 lat owocnej współpracy. Finałowym akcentem tejże gali będzie występ gwiazdy, finalisty programu The Voice of Poland - Tobiasza Staniszewskiego wraz z zespołem.

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska