Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Dzień Klasyków w Stacji Mercedes

Dzień Klasyków w Stacji Mercedes

Data publikacji: 2016-08-04

W niedzielę, 7 sierpnia, o godz. 12.30 do Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu przyjadą perełki motoryzacji ? piękne Klasyki. Będą wśród nich zabytkowe kabriolety, dostojne Adenauery i prestiżowa seria roadsterów.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs elegancji, w którym goście letniego pawilonu wybiorą auto o najbardziej dystyngowanej i urokliwej prezencji.

Warto odwiedzić Stację Mercedes w Dniu Klasyków, nie tylko by obejrzeć zjawiskowe modele, ale także aby poznać ich historie, które opowiadane przez właścicieli oldtimerów, naprawdę urzekają. Są to bowiem opowieści o prawdziwej pasji do motoryzacji klasycznej. Wśród modeli, które w tym szczególnym dniu odwiedzą letni pawilon, będą m. in.: Mercedes 230 z 1937 r., Mercedes 200 Roadster z 1936 r., Mercedes 300SL, kilka Mercedesów R107, Mercedes Ponton, Mercedesy W124, jak również Mercedes W111 Coupé. Popołudnie z Klasykami będzie, jak magiczna podróż w czasie, w dodatku w bardzo klimatycznym wydaniu.

Podczas Dnia Klasyków, o godz. 14.30 w letnim pawilonie odbędzie się także konkurs elegancji, w którym goście Stacji będą oddawali głosy na najbardziej szykowne auto. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie, zostaną rozlosowane przejazdy zwycięskim modelem.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą wydarzeniu będzie wystawa zdjęć Mercedesów klasycznych autorstwa Michała Drabikowskiego.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Klasyków w Stacji Mercedes.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska