Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Nie tylko palenie gumy

Data publikacji: 2010-04-28

W najbliższą sobotę 1. maja na terenie Coloseum Motosport odbędzie się kolejna Majówka z BMW. Impreza wraca na obiekty przy ul. Bielańskiej po rocznej przerwie.

W ubiegłym roku tradycyjna Majówka zagościła na pobliskim lotnisku Aeroklubu Pomorskiego. Pod kątem ilości uczestników była to największa impreza motorowa w naszym regionie od kilku lat. Dominowali rzecz jasna pasjonaci BMW, choć na zlocie pojawiły się też auta innych marek. Nie zawiodła również publiczność. Kilkanaście tysięcy widzów dopingowało m.in. speców od burnoutu i zawodników rywalizujących w wyścigach na 1/4 mili.

W tym roku Majówka z BMW powraca na teren przy ul. Bielańskiej. Z pewnością miejsca parkingowe dla aut uczestników zapełnią się co do jednego. Organizatorzy jak zwykle spodziewają się też tłumu kibiców.

Rzut oka na program imprezy.
09.30 - Otwarcie bram dla samochodów i publiczności
10.30 - Eliminacje Pokazów Mocy, czyli popularnego palenia gumy
12.00 - Konkurencje sportowo-sprawnościowe dla kierowców na torze. W międzyczasie do rywalizacji przystąpią też widzowie, dla których zaplanowano m.in. zmagania siłowe.
16.00 - prezentacja najnowszych modeli BMW.
po 16.00 - półfinały, a następnie finały mistrzostw w paleniu gumy. Równolegle będą trwały kolejne konkursy dla publiczności, w tym m.in. na najdłuższe damskie nogi zlotu oraz Picie na Czas. W tym czasie wyłonieni zostaną też zwycięzcy w kategoriach: multimedialne auto zlotu, auto zlotu i youngtimer.
17.30 - przeciąganie aut na sztywnym holu. Wybrani też zostaną miss i mister Majówki.
20.00 - do dzieła przystąpią dj-e - Kristopher Noise i DJ Scream.
21.00 - coś dla dorosłej części publiczności - sexi myjnia.

Impreza masowa oficjalnie zakończy się o godz. 22., choć część uczestników Majówki na Bielańskiej będzie nocowała i zostanie w Toruniu co najmniej do niedzieli.

Autor: Tomasz Niejadlik

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska