Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Porsche Drive wypożycz sobie auto

Wypożycz sobie Porsche

Data publikacji: 2014-11-24

W ramach pilotażowego projektu o nazwie "Porsche Drive" potencjalni klienci i fani Porsche mogą teraz wypożyczać sportowe samochody z obecnej oferty producenta w jego siedzibie w Zuffenhausen.

To unikalna okazja, by w swobodnych warunkach zasmakować przyjemności z jazdy dowolnym modelem Porsche - przez godzinę, przez weekend, a nawet przez cały tydzień. Rezerwacja, odbiór i zwrot pojazdów odbywa się w Muzeum Porsche.

Dzięki ofercie "Porsche Drive" marka Porsche otwiera się na większą rzeszę potencjalnych nabywców. Fani z całego świata bardzo pozytywnie oceniają nowy projekt - wielu z nich właśnie w ten sposób może spełnić marzenie o poprowadzeniu sportowego samochodu Porsche. Do wyboru są auta z całej gamy producenta. Ceny wynajmu rozpoczynają się od 69 euro za godzinną przejażdżkę modelami Boxster, Cayman lub Macan. Podróż "911" kosztuje od 99 euro. Pierwsze 100 kilometrów i mocna dawka adrenaliny - gratis.

Przedstawiciela "Porsche Drive" można spotkać w holu Muzeum Porsche. Rezerwacja aut odbywa się w czasie pracy obiektu - od wtorku do niedzieli, w godzinach od 9 do 18. Ich zwrot możliwy jest również w poniedziałki, w godzinach od 7 do 12.30. Więcej informacji na temat warunków wynajmu udzielają przedstawiciele "Porsche Drive": osobiście, telefonicznie, pod numerem +49 (0) 711 911 27 911, lub
za pośrednictwem poczty e-mail (adres kontaktowy: info@porsche-drive.de).

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska