Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu.

Masz kasę i super auto? Wystartuj w Rage Revolution

Data publikacji: 2012-07-25

Rage Revolution to ekskluzywne wydarzenie motoryzacyjne, które odbędzie się w dniach 09-12 sierpnia, w ramach klubu Elite Circle. Udział w nim weźmie 25 wyselekcjonowanych, dwuosobowych ekip, dla których przygotowaliśmy mnogość niespodzianek.

Na tegorocznej liście uczestników z pewnością nie zabraknie najbardziej egzotycznych kąsków motoryzacji. Już w tej chwili widnieją takie pozycje jak: Corevette ZR1, Mercedes SL 65 AMG Black, Mercedes SLS AMG, Nissan GTR,  Lamborghini Gallardo, Ariel Atom, Porsche 911 Turbo, Aston Martin Vanquish, Jaguar XF, BMW serii 6 Cabrio, Mercedes E63 AMG, Porsche Panamera Turbo oraz wiele innych imponujących modeli.

Zadania i trasa Rage Revolution zostały tak skomponowane, aby dostarczyć uczestnikom jak największej przyjemności i możliwości rywalizacji pomiędzy sobą na ściśle do tego wyznaczonych miejscach. Impreza wystartuje na Torze Poznań, który wszystkim kojarzy się z extremalnie szybką jazdą i sportowymi przeżyciami. Do dyspozycji uczestników oddamy auta ze stajni Mercedesa, a konkretnie modele z serii AMG. Do tego profesjonalni instruktorzy, którzy podzielą się ze wszystkimi swoją wiedzą z zakresu prowadzenia sportowego auta i zadbają o bezpieczeństwo uczestników.

Po wieczornej imprezie inauguracyjnej, w prestiżowym klubie Blue Berry Bar w Poznaniu, udamy się w podróż do Trójmiasta. Po drodze napotkamy jednak kolejny "challenge" na torze kartingowym w Toruniu. Jest to najszybszy tor w Polsce, a do dyspozycji uczestników oddamy gokarty RT 8 390cc o mocy 13KM!! Przy takiej konfiguracji są w stanie osiągnąć prędkość 80 km/h! W świecie kartingu to już Formuła 1!

W Trójmieście naszą bazą noclegową będzie Hotel Nadmorski w Gdyni. Impreza wieczorna odbędzie się natomiast w sopockim Unique Club & Lounge, który uchodzi za perłę wśród klubów na całym bałtyckim wybrzeżu. Dla naszych Gości przygotowaliśmy strefę VIP, w której będę mogli odstresować całodzienną rywalizację.

Finałowy dzień spędzimy na rywalizacji zgodnej z hasłem "Water Adeventure". Baza wydzielona na przepięknej plaży i różnorodne "zabawki" napędzane benzyną, ale poruszające się po wodzie, będą przez cały czas do dyspozycji uczestników. Wisienką na torcie tych przygód, będzie możliwość polatania Fly Boardem, który w dalszym ciągu jest postrzegany w naszym kraju jako urządzenie egzotyczne. Z pewnością nie będzie to łatwe, ale nikt nie powiedział, że ma być łatwo.

Gala finałowa odbędzie się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. To właśnie tam w uroczysty sposób ukoronujemy trzy dni zmagań, wyłonimy zwycięzców i posmakujemy różnorodnych atrakcji, które na chwilę obecną niech pozostaną niespodzianką.

Koszt udziału w imprezie to 3500 zł brutto za osobę. W cenie znajdują się wszelkie świadczenia do bezstresowej zabawy przez cały event. Szczegóły: info@elitecircle.pl.

Źródło: motofakty.pl
Fot.: M.Baranowski

ELITE CIRCLE

Elite Circle to klub - prestiżowy, ekskluzywny o unikalnym charakterze. Zamknięta ściśle wyselekcjonowana grupa członków, piękne kobiety, najlepsze kluby, najdroższe hotele i cztery wyjątkowe wydarzenia motoryzacyjne w roku.

Do grona Elite Circle należą osoby o wysokim statucie społecznym a także "celebryci", znane osobistości świata sportu, artyści i politycy. Wybraliśmy ludzi kochających energiczny tryb życia, wyzwania, adrenalinę, niekonwencjonalne przygody i przede wszystkim wymagających najwyższej jakości. Wyjątkowy charakter projektu, ekskluzywność oraz ściśle wyselekcjonowane grono członków, łączą tę wyjątkową grupę na drodze prywatnej i biznesowej.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 1W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 2W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 3W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 4W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 5W tym roku uczestnicy Rage Revolution spotkają się również na torze kartingowym w Toruniu. - 6

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska