Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Syreną 105 dookoła Polski

Syreną dookoła Polski

Data publikacji: 2014-04-22

Dwóch pasjonatów starej motoryzacji, Grzegorz Sroka i Artur Samborski postanowiło odbyć szaleńczą wyprawę dookoła Polski samochodami marki Syrena 105L. Auta pochodzą z 1976 roku, a dla utrudnienia jedno z nich ciągnie za sobą... przyczepę Niewiadów.

Właściciele "polskiej królowej poboczy" chcą udowodnić, że samochody niejako z poprzedniej epoki są w stanie przebyć ponad 3000 km w ciągu zaledwie 10 dni i zadać kłam temu twierdzeniu.

Swoją wyprawę rozpoczną w piątek 25 kwietnia spod krakowskiego Wawelu, by kierując się wzdłuż polskich granic, na początku w stronę zachodu, odwiedzić 3 najdalej wysunięte krańce Polski: zachodni, północny oraz wschodni, a także tej najniżej położony na Żuławach Wiślanych, aby 4 maja powrócić do Krakowa, tym razem od wschodu. Nie będą jechać drogami krajowymi, a tymi małymi, lokalnymi, aby podziwiać Polskę prawdziwą, nie tę wielkich miastach czy też zza ekranów usytuowanych przy wielkich drogach.

Czy im się uda? Nie wiadomo. W każdym bądź razie są już przygotowani do wyprawy, mając spakowany cały bagażnik części w razie jakichkolwiek niespodzianek, które na trasie mogą się wydarzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Syreną jeżdżą już od kilku lat odwiedzając najdalsze zakątki naszego kraju i uczestnicząc w różnego rodzaju spotkaniach z innymi pasjonatami starej motoryzacji, których nie brak w naszym kraju, ale tego typu wyprawa będzie czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Na bieżąco będą zdawać relację z wyprawy na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/SyrenaDookolaPolski.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska