Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W programie imprezy zaplanowano szereg atrakcji, zabaw i konkursów.

Ostatnie spotkanie z BMW

Data publikacji: 2013-09-11

Już w najbliższą sobotę, 14. września, BMW Klub Toruń zaprasza na 2. edycję zakończenia sezonu. Po raz kolejny, patronat honorowy nad imprezą objął Prezydenta Miasta Torunia Michał Zaleski.

Sobotni piknik dla fanów BMW odbędzie się na płycie lotniska Areoklubu Pomorskiego przy ul. 4 Pułku Lotniczego 17. Organizatorzy zapraszają do udziału nie tylko posiadaczy aut z niebiesko-białą szachownicą na masce, ale również wszystkich fanów motoryzacji wraz z całymi rodzinami.

W programie imprezy zaplanowano szereg atrakcji, zabaw i konkursów. Nie zabraknie też zjeżdżalni czy dmuchanych placów zabaw. Dla nieco starszych uczestników imprezy zaplanowano pokazowy konkurs EcoDrivingu specjalnie przygotowanymi pojazdami, w którym nagrodą główną jest samochodowa nawigacja GPS. Muzeum motoryzacji i techniki zaprezentuje dwa unikalne modele BMW. BMW Dixi, jest to pierwsze auto produkowane przez markę BMW oraz BMW Wartburg z 1929 roku.

Podczas pikniku będzie też okazja do zapoznania się z ofertą branżowych firm z regionu Kujaw i Pomorza. Swoje stoiska wystawią m.in.: specjaliści od autodetalingu (Black Magic Studio), dealerzy samochodów i motocykli marki BMW (Dynamic Motors).

Wstęp na imprezę dla zwiedzających jest bezpłatny. Właściciele zabytkowych aut spod znaku BMW również mogą zaprezentować swoje cacka nie płacąc wpisowego. Drobny upominek czekać będzie na każdą panią, która zasiądzie za kierownicą swojego BMW. W cenie wjazdu aut marki BMW pamiątkowy gadżet.

Autor: Nadesłane

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska