Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Kierowcy w finałach plebiscytów. Głosujmy!

Kierowcy w finałach plebiscytów. Głosujmy!

Data publikacji: 2014-12-15

Rajdowiec Hubert Ptaszek i kartingowiec Michała Kasiborski walczą w finałach prestiżowych konkursów popularności. Głosować można sms-owo, za pomocą kuponów oraz bezpłatnie za pośrednictwem Internetu.

Lokalizacja zawodów: Toruń, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Obaj młodzi kierowcy, podobnie jak przed rokiem, zwyciężyli w lokalnym etapie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Pomorza i Kujaw. Ptaszek zdobył najwięcej głosów kibiców spośród nominowanych do tej fazy konkursu toruńskich zawodników, Kasiborski zwyciężył w Inowrocławiu. Tym samym rajdowiec i kartingowiec awansowali do finału regionalnego, w którym przyjdzie im powalczyć o tytuł Sportowca Regionu 2014 wraz z osiemnastoma innymi mistrzami sportu z całego Kujawsko-Pomorskiego. W ubiegłorocznym plebiscycie Gazety Pomorskiej torunianin zajął szóste miejsce, inowrocławianin ? ósme. Ostateczne wyniki tegorocznego plebiscytu, poznamy w styczniu. Póki co, sportowcy walczą o sympatię kibiców i ich wskazania. Pozostały jeszcze około trzy tygodnie głosowania.

Aby zagłosować na Huberta Ptaszka w plebiscycie Gazety Pomorskiej na Sportowca Regionu wystarczy wysłać sms pod numer 71321 w treści wpisując "sportowiec.16" (koszt - 1,23 z VAT). Chcąc oddać swój głos na Michała Kasiborskiego pod ten sam numer trzeba wysłać wiadomość o treści "sportowiec.18". Głosujący w ten sposób otrzymują w wiadomości zwrotnej kod do elektronicznego wydania "Gazety Pomorskiej", który można wykorzystać na bieżące wydania na stronie prasa24.pl. Głos oddany sms-em to 5 punktów dla danego kandydata.

Drugi sposób to głosowanie poprzez "kliknięcie" na stronie pomorska.pl/sportowiec. Tak dodajemy 1 punkt do dorobku wybranego sportowca. Aby zagłosować w ten sposób, należy zarejestrować się w systemie Gazety Pomorskiej na stronie www.pomorska.pl. Limit "kliknięć" dla jednego zalogowanego użytkownika wynosi 3 dziennie.

Przy ustalaniu ostatecznej kolejności, głosy kibiców będą stanowiły 50 procent. Druga połowa to typy kapituły plebiscytu, która również wskaże swoich faworytów. Tak powstanie ostateczny ranking najpopularniejszych sportowców regionu 2014 roku.

Właśnie ruszyła też kolejna edycja innego prestiżowego plebiscytu, a mianowicie na najpopularniejszego sportowca Torunia, w którym Hubert przed rokiem zwyciężył. Jeszcze żaden z laureatów nie obronił tego tytułu. Czy Ptaszek będzie pierwszy? Póki co, reprezentant Karo BHZ Racing i G4 Motorsport znalazł się w gronie piętnastu finalistów.

W plebiscycie Dziennika Toruńskiego "Nowości" na Sportowca Torunia 2014 głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w gazecie i sms-ów zawierających prefiks przyporządkowany danemu kandydatowi. Aby przy pomocy tego drugiego sposobu zagłosować na Huberta Ptaszka wystarczy wysłać wiadomość o treści "NOW.S.12" na numer 7248 (koszt jednego sms-a to 2,46 z VAT). Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną ilość sms-ów. Głosowanie trwa do 25. stycznia do godz. 23.59. Wypełnione kupony można z kolei składać osobiście w siedzibie redakcji przy ul. Podmurnej 31 w Toruniu lub przesyłać je na ten adres listownie. Także w tym przypadku głosowanie trwa do 25. stycznia włącznie. Jeden głos oddany sms-em równa się jednemu głosowi oddanemu na kuponie.

Ostateczne rozstrzygnięcia poznamy 07. lutego. Zostaną one ogłoszone w trakcie Balu Sportowca, który już po raz ósmy zorganizuje Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia. Na część kibiców, którzy wezmą udział w głosowaniu, będą czekały atrakcyjne niespodzianki.

A więc głosujmy na motorsport! Pomóżmy młodym kierowcom!

Autor: Tomasz Niejadlik

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska