Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Maciej Wisławski ambasadorem ProfiRacing Cup

Maciej Wisławski ambasadorem ProfiRacing Cup

Data publikacji: 2017-02-22

Najbardziej utytułowany pilot rajdowy, Maciej Wisławski, został ambasadorem ProfiRacing Cup. W rajdowych zmaganiach na torze Jastrząb weźmie udział tym razem nie z gwiazdami motorsportu, ale z tymi, którzy na co dzień naprawiają samochody.

Lokalizacja zawodów: Jastrząb, świętokrzyskie

Do rywalizacji staną mechanicy z całej Polski, a zadaniem Macieja Wisławskiego będzie przygotować ich na ten niecodzienny wyścig, w którym stawką są nie tylko puchary.

ProfiRacing Cup to pierwszy projekt w branży motoryzacyjnej, który łączy w sobie merytoryczną wiedzę z potężną dawką adrenaliny i niezapomnianymi wrażeniami. Areną zmagań zawodowców, młodych mechaników i właścicieli warsztatów jest jeden z najnowocześniejszych w Polsce torów rajdowych - "Jastrząb". Pierwszy dzień eventu poświęcony jest w pełni szkoleniom z zakresu zarządzania warsztatem, zespołem pracowników oraz organizacji pracy serwisu. Dzień drugi to pełna emocji seria spotkań na torze wyścigowym "Jastrząb" i rywalizacja o puchary: ProfiRacing Cup, Mistrza Techniki Jazdy oraz Virtual Racing Cup.

- Organizując ProfiRacing Cup chcieliśmy przełamać dotychczasowe podejście do tematu szkoleń dla branży motoryzacyjnej. Jako eksperci w rozwoju niezależnych serwisów samochodowych pragniemy, aby szkolenia były wartościowe pod względem merytorycznym, ale także rozwijały umiejętności w innych obszarach. Zależy nam, by były one okazją do wymiany doświadczeń z przedstawicielami wielu warsztatów - mówi Łukasz Ryś, ekspert ProfiAuto i prowadzący emitowany na TVN Turbo program "Projekt Warsztat" - W planach mamy organizację kilkudziesięciu spotkań, które będą okazją do integracji z przedstawicielami co najmniej pięciuset warsztatów ProfiAuto Serwis - dodaje.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że nowy projekt niesie ze sobą głównie walory edukacyjne, które mają wspierać rozwój warsztatów ProfiAuto Serwis. Tor to ciekawe miejsce do tego, by w gorącej, motoryzacyjnej atmosferze, przyswajać nie tylko wiedzę związaną z techniką jazdy, ale również porozmawiać ze specjalistami o kierunkach rozwoju biznesu. Ambasadorem projektu został jeden z najbardziej znanych pilotów rajdowych
w Polsce i na świecie - Maciej Wisławski.

- Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mieli wyjątkową okazję poprowadzić rajdową Hondę Civic Type R, z Panem Maciejem Wisławskim w fotelu pilota. Taka możliwość zdarza się naprawdę bardzo rzadko. Wieloletnie doświadczenie Pana Macieja oraz jego fachowe porady, przekazywane w trakcie jazdy, będą dla naszych gości źródłem unikatowej wiedzy, której nie otrzymaliby nigdzie indziej - podsumowuje Łukasz Ryś.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz film promocyjny dostępne są na profilu ProfiAuto na YouTube - https://youtu.be/k5jBLknXZyo

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska