JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Colt 1.3 AIR dostępny jest w cenie 46 990 zł

Powietrzny rewolwerowiec

Data publikacji: 2012-04-16

Jest biały, 3-drzwiowy i ma aluminiowe felgi w standardzie podkreślające jego dynamiczny charakter. Mitsubishi Colt w specjalnej wersji Air wchodzi właśnie do polskich salonów.

3-drzwiowa, specjalna seria Colta o nazwie AIR, stworzona została na bazie wersji 1.3 Invite. Dostępna jest wyłącznie w kolorze białym i oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, podkreślające dynamiczny wygląd samochodu. standardzie znajdziemy 15-calowe felgi aluminiowe, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, eleganckie aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki Premium z haftowanym logo AIR i emblemat z napisem COLT AIR na tylnej klapie oraz komplet opon zimowych ze stalowymi obręczami kół.

Colt AIR z oszczędnym, benzynowym silnikiem o pojemności 1.3 litra i mocy 95 KM jest wyposażony między innymi w przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS z EBD z systemem wspomagania hamowania BAS, półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, regulowane reflektory halogenowe, tylną lampę przeciwmgielna, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami.

Colt 1.3 AIR dostępny jest w cenie 46 990 zł zyskując przewagę dzięki dodatkowym elementom wyposażenia, takim, jak aluminiowe obręcze kół, przyciemniane szyby czy podgrzewane lusterka.

W salonach Mitsubishi można już także kupić model Mitsubishi Colt 1.3 Invite, wyprodukowany w 2012 w nowej specyfikacji. Bazuje ona na poprzedniej wersji 1.3 Inform, a samochód dodatkowo wyposażono w boczne poduszki powietrzne oraz fabryczne radio CD.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA