JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Targi motoryzacyjne w Ostródzie Auto Moto Arena 2015 zapowiedź

Targi Motoryzacyjne ponownie w Ostródzie !

Data publikacji: 2015-01-09

W lutym w ostródzkiej Expo Arenie odbędzie się kolejna odsłona targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Premierowa edycja, mimo debiutu, okazała się największa imprezą motoryzacyjną w północno-wschodniej części Polski.

Podczas lutowej edycji targów odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą dealerów samochodów, motocykli i skuterów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych oraz dostawców usług dla motoryzacji.

2. edycja targów Auto Moto Arena nie ograniczy się tylko do standardowego pokazu samochodów, ale będzie można zobaczyć w halach ostródzkiej Expo Areny szereg dodatkowych atrakcji. Z pewnością jedną z nich będzie specjalnie wydzielona strefa tunningu, gdzie zostanie zaprezentowane wszystko, co jest związane z profesjonalną modyfikacją samochodów.

- Strefa tunningu będzie bez wątpienia nie lada gratką dla wszystkich, którzy fascynują się niestandardowymi modelami samochodów. Przykładowo, będzie tam można zobaczyć m.in. pokazy profesjonalnego car wrappingu, czyli kompleksowej zmiany koloru pojazdu przy wykorzystaniu folii samochodowej - mówi Katarzyna Hak-Kowalska, manager projektu Auto Moto Areny. - Nie zabraknie również fascynująco tuningowanych samochodów, których na co dzień nie ogląda się na polskich drogach. Zapewniamy, że będzie na czym zawiesić oko.

Pozostała część ekspozycji ostródzkiej Auto Moto Areny zostanie podzielona na trzy kolejne strefy: strefę motoryzacyjnych okazji, strefę testów oraz strefę rodzinną. W pierwszej z wymienionych stref będzie można zapoznać się ze specjalnymi ofertami dealerów przygotowanymi na lutowe targi. Z kolei w strefie testów, każdy zainteresowany zakupem auta, po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem danej marki będzie miał okazję wypróbowania modelu, którym jest zainteresowany.

Organizatorzy Auto Moto Areny dużą uwagę skupili tym razem na trzeciej strefie - rodzinnej w której znajdą się między innymi, symulatory i gry dla najmłodszych entuzjastów motoryzacji. Będą też mogli zapoznać się z zasadami i przepisami ruchu drogowego oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami.

Szczegółowe informacje znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia www.automoto-arena.pl. Warto również zajrzeć na profil imprezy na portalu Facebook - www.facebook.com/automotoarena.

W każdym razie, w lutym w Ostródzie dla pasjonatów dwóch i czterech kółek zapowiada się nie lada wydarzenie.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
SZUKAJ W SERWISIE!
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA