Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym.

Dudek też będzie startował w rajdach?

Data publikacji: 2011-09-04

Jerzy Dudek, jeden z najlepszych polskich bramkarzy, wystąpił w roli gościa podczas 11 Targów Motoryzacyjnych na Bemowie organizowanych przez Inter Cars. Wziął udział nawet w wyścigu samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym.

W ten weekend fani sportów motorowych mieli okazję spotkania i porozmawiania z zawodnikami Castrol EDGE Team: Karoliną Lampel-Czapką, Maciejem Oleksowiczem i Grzegorzem Staszewskim, którym towarzyszył słynny polski bramkarz Jerzy Dudek.

Na lotnisku Bemowo podczas 11 Targów Motoryzacyjnych Inter Cars, przy ryku najmocniejszych silników, pisku opon i owacji kibiców Castrol zaprezentował swój najnowszy produkt Castrol EDGE z FST. Maciej Oleksowicz, obecnie trzeci w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Europy zaprezentował swojego Forda Fiestę S2000 i opowiedział o tegorocznych zmaganiach. Karolina Lampel-Czapka, wielokrotna mistrzyni Polski w wyścigach samochodowych przedstawiła swój plan stworzenia kobiecego teamu, mającego rywalizować na wyścigowych torach. Grzegorz Staszewski, konstruktor i kierowca Corvette 4x4 Turbo, pilotowany przez ambasadora marki Castrol - Jerzego Dudka wziął udział w wyścigu z Jet-Carem - samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym.

- Wrażenie było niesamowite, czułem się jednak absolutnie bezpiecznie - opowiadał po wyścigu Jerzy Dudek - Na co dzień nie jeżdżę tak szybkimi samochodami, ale lotnisko to doskonałe miejsce na testowanie takich maszyn w ekstremalnych warunkach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do sprawdzenia się z najlepszymi kierowcami - dodał.

- Prezentacja najnowszej linii olejów Castrol EDGE, opracowanych z  wykorzystaniem Fluid Strength Technology TM potrzebowała właściwej oprawy - tłumaczy Dorota Staszewska, Menadżer Sponsoringu Castrol w Polsce. - Chcieliśmy pokazać jej wytrzymałość i to jak dostosowuje się do każdego stylu jazdy. Cieszymy się, że są z nami dzisiaj nasi ambasadorzy marki, bo każdy z nich prezentuje swój zupełnie indywidualny styl - dodała.

Castrol razem z Jerzym Dudkiem przygotował ponadto wiele piłkarskich konkursów i aktywności dla fanów piłki nożnej. Były mecze 1 na 1, chętni mogli zmierzyć nie tylko swoją siłę strzału, ale także sprawdzić czy trudno strzelić bramkę Dudkowi. Najwięcej emocji wzbudził konkurs piłkarski, w którym do wygrania były bilety na mecze
Euro 2012. Castrol jest Oficjalnym Sponsorem UEFA Euro 2012. 11.

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA odbyły się na warszawskim lotnisku Bemowo w dniach od 2 do 4 września 2011 r.

Źródło: Castrol Polska

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 1Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 2Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 3Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 4Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 5Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 6Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 7Jerzy Dudek w roli pilota w wyścigu Jet-Carem, samochodem napędzanym silnikiem odrzutowym. - 8

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska