Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Nowe auto to Skoda Fabia MKI z czeskiej wypożyczalni BlueEngeenering

Debiut w aucie SuperCar

Data publikacji: 2013-06-07

Najbliższy weekend na torze w Słomczynie będzie podwójnym debiutem dla Krzysztofa Skorupskiego. Rusza reaktywacja Rallycrossu w Polsce w którą jest zaangażowany oraz jednocześnie zadebiutuje za kierownicą auta klasy SuperCar.

Lokalizacja zawodów: Słomczyn, mazowieckie

Nowe auto to Skoda Fabia MKI z czeskiej wypożyczalni BlueEngeenering. Podczas I i II rundy Rallycross Cup Krzysztof zmierzy się między innymi z Adamem Kozakiem w Renault Clio T16 oraz Mariuszem Stecem w Skodzie Fabii WRC.

Krzysztof Skorupski po zdobyciu tytułu Wicemistrza Europy Rallycross w ubiegłym sezonie w tym roku poświęcił się procesowi odbudowy tej dyscypliny w Polsce. Wraz z innymi zawodnikami stworzyli odmłodzony cykl. Dwie pierwsze rundy odbędą się 8 i 9 czerwca na torze w Słomczynie. W sobotę pierwsza runda, a w niedzielę druga eliminacja. Drugiego dnia do zawodników Rallycross Cup dołączą kierowcy z Pucharu Polski Junior Buggy.

Krzysztof Skorupski: Niestety producent tłoków z Anglii nawalił i nie udało nam się na czas złożyć silnika do naszego Polo S1600. Ale oczywiście nie mogliśmy pozwolić na brak Automax Rallycross Team w pierwszej rundzie odradzającego się Rallycrossu w Polsce. Dlatego przygotowaliśmy niespodziankę. Zamierzamy wystartować Skodą Fabią z czeskiej stajni Blueengineering w specyfikacji Supercar. Będzie to mój debiut w najwyższej klasie rallycrossu, którego już nie mogę się doczekać:) Ciekawe czy Mariusz Stec wie co go czeka:)

Zapraszamy do Słomczyna na Rallycross Cup.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska