Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Toruńska Liga Kartingowa RallyShop startuje 11. maja.

Wystartuj w lidze kartingowej

Data publikacji: 2013-05-06

Nie musisz mieć własnego sprzętu, sztabu mechaników i Sprintera wypchanego częściami zamiennymi. Wystarczą chęci, drobne na wpisowe i odrobina benzyny we krwi. W Toruniu rusza Liga Kartingowa.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Już 11. maja (sobota) na torze kartingowym AWIX RacingArena startuje Liga Kartingowa RallyShop. Jest to cykl imprez skierowanych do amatorów, którzy chcieliby zasmakować sportowej rywalizacji i wkroczyć w świat sportów motorowych. Każdy, kto zawsze marzył o zostaniu Robertem Kubicą i poczuciu wyścigowych emocji, teraz ma do tego niepowtarzalną okazję. Sprawdzić się w wyścigu, wraz z innymi rządnymi zwycięstwa kierowcami, może praktycznie każdy.

Nie jest tajemnicą, że głównym powodem, przez który większość z nas nie może pozwolić sobie na spełnienie wyścigowych marzeń, są pieniądze. I właśnie dlatego propozycja toruńskiego toru kartingowego, mieszczącego się przy żużlowej MotoArenie, jest warta rozważenia.  Wpisowe wynosi jedynie 89 zł i pokrywa koszty wynajmu w pełni przygotowanego wózka wraz z obsługą techniczną. W tej kwocie mieści się też 5 minut treningu, 10 minut kwalifikacji oraz wyścig na dystansie aż 12 okrążeń. Dodatkowo zawodnicy startujący w Lidze Kartingowej RallyShop otrzymają specjalne zniżki na jazdy treningowe organizowane w czwartek pomiędzy 18:00 a 21:00.

Sponsorem strategicznym ligi kartingowej jest RallyShop, który przygotował nagrody na każdą z rund oraz nagrody na zakończenie sezonu. Zwycięzcy klasyfikacji generalnej 2013 otrzymają szansę startu wyczynowym gokartem w zawodach Rotax Max Challenge.

Liga startuje już 11. maja, a zakończy finałową rundą 15. września 2013. W całym sezonie odbędzie się aż 10 rund, w tym dwie planowane przy sztucznym oświetleniu, co z pewnością jeszcze bardziej podkręci emocje. Uczestnikiem Ligi Kartingowej RallyShop może być każdy, kto ukończył 16 lat i ma minimum 140 centymetrów wzrostu. Zapisów można dokonywać w biurze AWIX RacingArena przy ulicy Pera Jonssona 5.

Więcej informacji na stronie www.racingarena.pl.

Autor: Jan Struszek

Komentarz do artykułu

Fifi napisał(a) dnia: 2013-05-07

problem w tym że w dniu publikacji tej informacji nie ma już wolnych miejsc w lidze.
limit 48 osób został juz wyczerpany.

Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska