Ogłoszenia sprzedaż samochodu
18 sierpnia rusza nowy kryty tor kartingowy w Toruniu Kart Place

Wybory miss na otwarcie toru

Data publikacji: 2012-08-17

Toruń w ostatnim czasie odradza się w kartingu. Po otwarciu toru przy Motoarenie, już w sobotę mieszkańcy grodu Kopernika i okolic będą mogli ścigać się gokartami pod dachem. 18. sierpnia czeka nas otwarcie nowego, krytego obiektu.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Kart Place, czyli kryty tor kartingowy, to nowy obiekt na motorsportowej mapie Torunia. Oficjalnie otwarcie nastąpi 18. sierpnia o godzinie 16.00. Organizatorzy planują sporo atrakcji, konkursów z nagrodami oraz... wybory miss kartingu.

Do dyspozycji uczestników oddane będą profesjonalne "wózki" Stinger szwedzkiej firmy Caroli dysponujące mocą 6,1 KM. Długość toru wynosi 380 metrów i pozwala na jednoczesny wyścig 8 gokartów. Pomiar odbywa się za pomocą systemu AMB, który mierzy czas przejazdu z dokładnością do 0,001 sekundy. Charakterystyka toru daje możliwość na organizację profesjonalnych wyścigów, jak również jazdy rekreacyjnej. Całość skryta jest w hali o powierzchni 2500 m2. Tor dostępny będzie przez 12 miesięcy roku, siedem dni w tygodniu. Zimą atmosfera wcale nie będzie mniej gorąca niż latem - a pomoże w tym system ogrzewania.

STARTUJ W KONKURSIE!!!
Konkurs wygraj jazdę gokartem

Nowy tor kartingowy posiada już swoją oficjalną stronę www oraz "fanpejdź" na portalu społecznościowym Facebook. To właśnie tam można będzie śledzić rekordy toru w kategorii mężczyźni oraz kobiety. 

Lokalizacja toru:

ul. Chrobrego 135/ 137
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 12.00- 22.00
Piątek 12.00- 23.00
Sobota - Niedziela 11.00- 23.00

Foto: Dariusz Marczak

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska