Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W pierwszej stolicy Polski ruszają Otwarte Mistrzostwa Gniezna w KJSach

Sprawdź, czy jesteś bezpiecznym kierowcą

Data publikacji: 2011-07-28

Gnieźnieńska delegatura Automobilklubu Wielkopolskiego zaprasza wszystkich kierowców-amatorów do wspólnej, sportowej rywalizacji. Już w sierpniu rusza pierwsza runda Otwartych Mistrzostw Gniezna o puchar Prezydenta Miasta.

Lokalizacja zawodów: Gniezno, wielkopolskie

Umiejętności bezpiecznego kierowania samochodem zawsze warto szlifować i doskonalić. Z tą myślą działacze delegatury Automobilklubu Wielkopolskiego w Gnieźnie zorganizowali cykl zawodów, mających sprawdzić umiejętności kierowców w prowadzeniu auta. Pierwszą rundę Otwartych Mistrzostw Gniezna zaplanowano na 7. sierpnia. Kolejne dwie odbędą się 4. września oraz 2. października. Wtedy to poznamy najlepszego kierowcę, który zgarnie Puchar Prezydenta Miasta Gniezna.

Aby wziąć udział w zawodach, należy zgłosić się do Agencji Ubezpieczeniowej przy ulicy Wrzesińskiej 2 w Gnieźnie, w godzinach od 8.00 do 15.00, w każdy poniedziałek, środę i piątek. Lista startowa zostanie do pierwszej rundy zostanie zamknięta 1. sierpnia. Startować może każda osoba, która posiada prawo jazdy kat. B.

Organizatorem zawodów jest delegatura Automobilklubu Wielkopolskiego w Gnieźnie przy współpracy z Urzędem Miejskim w Gnieźnie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 603 949 985 lub na stronie www.aw.poznan.pl

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska