Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Po trzytygodniowej przerwie Valvoline PUZ Drift Team wraca do rywalizacji w cyklu SSSuper Drift Cup.

Valvoline PUZ Drift Team będzie walczyć w kurorcie

Data publikacji: 2011-07-14

Po trzytygodniowej przerwie Valvoline PUZ Drift Team wraca do rywalizacji w cyklu SSSuper Drift Cup. Tym razem zmagania będą przyjemniejsze, bowiem odbędą się kilkaset metrów od brzegu Bałtyku, w Kołobrzegu.

Lokalizacja zawodów: Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Tradycyjnie zespół pojawi się w komplecie, czego nie można powiedzieć o samochodach teamu. Niestety silnik E46 Marcina Skwierczyńskiego, który od początku sezonu przysparza mechanikom wiele problemów, na testach przed zawodami eksplodował i po raz kolejny popularny Małpa będzie musiał jeździć w aucie zapasowym zespołu - Szczurze.

Zespół jedzie do Kołobrzegu z jednym zadaniem - podtrzymać dobrą passę i czwarty raz z rzędu stanąć na podium zawodów. Rywalizacja może być o tyle ciekawa, że startujący odbudowanym samochodem po wypadku w Toruniu, lider cyklu, Marcin Mospinek będzie miał wsparcie Grześka Hypkiego, który ostatnio imponuje wysoką formą. Jeśli obędzie się bez niespodzianek, duet ten może w Kołobrzegu walczyć nawet o dwa pierwsze miejsca.

Zawody w Kołobrzegu będą wyjątkowe także dla fanów i to nie tylko dlatego, że zaraz po zmaganiach sportowych będą mogli razem z zawodnikami udać się na wypoczynek na plaży. Zespół Valvoline PUZ Drift Team przygotował wiele atrakcji na drugą część sezonu. Zorganizowany w minionym tygodniu konkurs na fanpage'u zespołu (facebook.com/puzdt) zostanie rozstrzygnięty poprzez losowanie, które zawodnicy przeprowadzą w trakcie zawodów. Jeden z facebookowych fanów teamu wygra w losowaniu wyjazd na europejskią imprezę driftingową. Dodatkowo zespół przygotował zupełnie nowe plakaty, których duże ilości przywiezie do Kołobrzegu. Ciekawostką będzie również nowa linia odzieżowa stworzona wraz z oficjalną marką teamu - High-Tech Tekstylia.

Mamy nadzieję, że w licznym gronie zobaczymy się na tej jakże wakacyjnej rundzie SSSuper Drift Cup. Do zobaczenia w Kołobrzegu!

Autor: Zespół prasowy Valvoline PUZ Drift Team

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska