JazdaMiejska.pl | moto magazyn
We włocławskiej Hali Mistrzów swoją ofertę zaprezentują dilerzy samochodów oraz firmy z branży.

Cztery kółka w Hali Mistrzów

Data publikacji: 2012-05-25

Koszykarzy Anwilu Włocławek zastąpią przez chwilę piękne i lśniące samochody, które w najbliższą niedzielę zaprezentują się na parkiecie Hali Mistrzów. Będą również rajdówki oraz bolid F1 w skali 1:1.

Sporo atrakcji czeka we Włocławku na miłośników dwóch i czterech kółek, podczas pierwszej edycji Auto Moto Show. Już w najbliższą niedzielę, 27. maja, na parkiecie Hali Mistrzów zaprezentują się lokalni dilerzy samochodów, motocykli, quadów oraz skuterów. Nie zabraknie też ofert firm ubezpieczeniowych, finansowych, sklepów z akcesoriami i częściami samochodowymi. W Hali Mistrzów zaparkuje również specjalny, "mistrzowski" bolid Formuły 1 z zespołu McLaren Mercedes. Replika wyścigowej "gwiazdy" w barwach Vodafone, którą startował Lewis Hamilton i Heikki Kovalainena, przyjedzie do Włocławka w specjalnej roli - jako symulator wyścigów F-1. Każdy będzie miał więc niepowtarzalną okazję, aby poczuć prawdziwe emocje za sterami ogromnego bolidu F1.

Nie lada gratka podczas Auto Moto Show czeka również na fanów rajdów samochodowych. Przed wejściem na Halę Mistrzów otwarta będzie wystawa samochodów przygotowanych do sportowej rywalizacji na lokalnych torach i odcinkach specjalnych. Nie zabraknie oczywiście ikony rajdów WRC - ponad 300-konnego Subaru Imprezy STI. Swój udział zapowiedzieli również kierowcy startujący w zawodach Hondą CRX, sportowymi wersjami Fiata CC oraz błękitną "kropką" w rajdowej specyfikacji - Fiatem Punto HGT, w barwach włocławskiego dilera tej marki, firmy Automobile Torino.

Najmłodsi oraz tatusiowe będą mogli wziąć udział w I Rajdzie Auto Moto Show... modeli zdalnie sterowanych. Zespół JazdyMiejskiej.pl przyjedzie do Włocławka dwoma profesjonalnymi autami WRC sterowanymi radiem. Dla chętnych udostępniony będzie Ford Focus WRC. Co godzinę, najlepszy kierowca otrzyma od sponsorów rajdu (firmy Mazda Bednarscy oraz Fiat Automobile Torino) pamiątkowe gadżety. Start o godzinie 12.00.

Największą część włocławskiej hali zapełnią oczywiście nowe samochody oferowane przez lokalnych dilerów. Oprócz popularnych i cenionych modeli Fiata, Citroëna czy Toyoty, na Auto Moto Show pokażą się też niedostępne na co dzień dla włocławian marki samochodów. Zaproszenie do udziału w targach przyjęli dilerzy Mazdy (pokazane będą m.in.: Mazda MX-5, CX-5 oraz potężna Mazda3 MPS), Hondy, Mitsubishi oraz SEAT-a. Miłośnicy z klubu Forda Mustanga pokażą z kolei piękne limuzyny ślubne.

Harmonogram Auto Moto Show 2012

11.00 Rozpoczęcie Targów oraz przedstawienie firm
11.30 Pokaz pierwszej pomocy
12.00 Konkurs dla zwiedzających
12.30 Przedstawienie ATH MOTO CLUBU
12.50 Konkurs dla zwiedzających
13.00 Prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz pokaz sprzętu przygotowany przez Policję we Włocławku połączone z pokazem pierwszej pomocy
13.30 Konkurs dla zwiedzających
14.00 Schow Car Studio zaprezentują autodetailing
14.30 Konkurs dla zwiedzających
15.00 Pokaz ratownictwa drogowego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną
16.00 Pokaz pierwszej pomocy
17.00 Konkurs
17.30 Zakończenie Targów.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm Nasze strony: Modelmania | OtoModel | Magazyn RC AUTA